Villa Adda

Villa Adda


Es waren perfekte 10 Tage, wir wollten unsere Villa nicht verlassen, bis auf ein paar Rückschläge war alles sehr angenehm, wir hatten einen problemlosen Urlaub, wir sind viel im privaten Pool geschwommen, wir haben auch das Hallenbad genutzt wenn uns langweilig wurde, und es hat uns gefreut, dass es eine solche Möglichkeit gab, und wir hatten einen angenehmen Urlaub mit meiner Familie.

We started to search for Villas in Kalkan for a holiday with our close friends. We rented Villa Adda with Sea View with the suggestion of Mr. Nihat, we liked it very much, we really liked it as much as he said, we had parties in our hearts without being disturbed, thank you very much.

Kalabalık ailemizle Korunaklı Villa Adda’ya gelme şansımız oldu, villa keyifli ve güzeldi gerçekten memnun kaldık, deniz manzarası ayrıca güzeldi aracımızla villaya geldiğimiz için zorluk yaşamadık ulaşım da, fiyat olarak da bizi zorlamadı ekonomikti tercih etmek isteyenler gönül rahatlığıyla gelmeli.

Ailemle geldiğimiz villa Adda sayesinde mükemmel bir tatil geçirdik. Villa eksiksiz, mutfağı donanımlıydı ve bu sayede istediğimiz her yemeği yaptık. Muhafazakar havuzlu olmasıyla gözlerden uzak rahat bir şekilde yüzdük. Çocuğumuzda çocuk havuzunda oyunlar oynayarak çok eğlendi. Onun yüzündeki mutluluğu görünce ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı anladık. İyiki bu villaya gelmişiz dedik ve seneye tekrar geleceğiz seneye daha çok konaklayacağız villada. Her şey için teşekkür ederiz bizlere böyle güzel bir tatil yaşama fırsatı sunduğunuz için.

Küçük çocuğumuzla geldiğimiz villa Adda bize çok rahat ettiğimiz bir tatil sundu. Çocuk havuzlu villa olmasıyla seçtik bu villayı ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı gördük. Muhafazakar villa olması sebebiylede insanlardan uzakta çok güzel bir tatil geçirdik. Ailemle baş başa olmak kimsenin olmadığı bir tatil geçirmek bize çok iyi geldi. Kendimizi yeniledik, sinirimizi stresimizi attık. Çok huzurlu bir tatil yaşadık. Her şey için çok teşekkür ederiz tatil ne kolay.

Sicherheitscode