Villa Akay

Villa Akay


Sevgilimle Balayı villalarını araştırdıktan sonra Villa Akay’da karar kaldık çok güzel bir deniz manzarası vardı en çok beğendiğimiz özelliği buydu aynı zamanda denize de yakın havuzda yüzmek istemediğimizde denize gittik. Keyifli 7 gün geçirdik gelmek isteyenler kesinlikle ilk tercihinizi olmalı.

Wir kamen gleich nach der Hochzeit, wir mieteten es zu einem sehr erschwinglichen Preis, wir machten perfekte Flitterwochen, weil wir früh reserviert hatten, es war sehr angenehm, das Essen, das wir mit meiner Frau zubereitet hatten, mit Meerblick zu essen, der Whirlpool funktionierte ohne Probleme, wir waren mit allem zufrieden.

We came with my close friend and we had a very enjoyable holiday in Villa Akay with a sea view, it was very nice to swim in the infinity pool, we were like above the clouds.

Villa Akay'da balayı yapmayı çok önceden kararlamıştık. Uygun tarihte rezervasyon yapıp balayı tatilimize başlamak istedik. Bizim için Villa Akay'ı hazırlayan Tatil Ne Kolay ekibine öncelikle teşekkür ederiz. Villa Akay çok şık bir görünüme sahip içinde ruhunuzu dinlendirirken kendinizi çok özel hissedeceğiniz muhteşem bir villa. Villa Akay'ın jakuzisinde köpük banyosunun keyfide bir başka güzeldi. Villa Akay'ın özel havuzunda serinlerken doğa ve deniz manzarasının güzelliğiyle bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Bahçede şık yemek masasıyla sessiz gecelerin tadına bakabilirsiniz. Tavsiye edebileceğim güzel bir villadır Villa Akay :)

Ailemle birlikte pandemi sürecinde bunaldığımız için villa tatili yapmayı düşünürken Villa Akay'ı tercih ettik. Villa Akay ailenizle yada balayı için gelinebilecek özel villalardan birisidir. Villa Akay'da özel havuzun tadını çıkartırken eşsiz deniz manzaralı villanın manzarasına karşılık ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Jakuzide köpük banyosuyla çocuklarımızdan çok eğlendi. Villa Akay'ın gösterişi ve tasarımıyla kendimizi çok özel hissettik. Kendimizi tazeleyip bedenimizi dinlendirip geri döndük. Bu pandemi sürecinde Villa Akay'ı bizim için hijyen açısından hazırlayan Tatil Ne Kolay ekibine çok teşekkür ederiz.

Güvenlik Kodu