Villa Almila

Villa Almila


Kalabalık ailemle akrabalarımızla toplanıp geldiğimiz villa Almila’da çok güzel bir tatil geçirdik. Özel havuzunda doğa manzaralı villanın manzarasına karşı yüzmek harika bir deneyim oldu. Havuz başında enfes sofralar hazırlayarak manzaraya karşı yiyip içmek çok iyi geldi. Sabah uyandığımızda duyduğumuz kuş sesleri sayesinde tatil boyunca günümüze mükemmel bir şekilde başladık. Çok keyif veren çok huzurlu bir villaydı.

My family and I were very bored with the hotel holiday and we decided to take a villa holiday. While we were looking for a villa, we found the conservative villa Almila, which was the most suitable for us, and made a reservation right away. When we came to the villa, we were amazed by the immaculate nature view we saw. We liked it very much. A central villa We left the villa only for shopping and we never got bored in the villa. We swam a lot in the sheltered pool. We left satisfied with everything.

Villa güzeldi. Mutfakta ihtiyacım olan şeyleri buldum. Havuz temizliği de güzeldi. Villaya kadar acentenin eşlik edip eksik olması halinde tedarik edeceklerini söylemeleri ve bunu yapmaları güzeldi. Televizyonda arıza yapınca kendilerine ilettim ve arızayı giderdiler. Kiralık villada tatil yapma deneyimini bu sene ilk defa yaşadı hoşuma gitti, Özel havuzu çok güzeldi, villa korunaklıydı kimse tarafından rahatsız edilmedik, seneye aynı acentenin farklı bir villasında görüşmek üzere…

6 Kişilik villa arayışı içerisindeydik. Ailemiz ile birlikte zaman geçirebileceğimiz büyük Müstakil Villa araştırıyorduk. Aynı zamanda Merkezi Villa olması da bizler için önemli bir kriterdi. Bu noktada Villa Almila’yı beğendik. Plajlara ve merkeze yakın olması istediğimiz zaman dışarı çıkabilme kalaylığı da sağladı. Bu noktada ailecek güzel zaman geçirdik. Tekrar görüşmek üzere.

Kalabalık ailemiz ile tatil yapabilmek için kaş villa arayışı içerisindeydik. Bizim için büyük bir villa olması önceliğimizdi. Tatilnekolay sitesinde doğa manzaralı villa olan Villa Almila’yı beğendik. Çok güzel bir tatil geçirdik. Denize yakın villa olması da tatilimizi daha eğlenceli hale getirdi. Bu sayede villa dışında Kalkan bölgesinin güzel plajlarında da yüzmüş olduk. Kaş bölgesinde tatil planlayan arkadaşlara öneririm.

Güvenlik Kodu