Villa Alteha

Villa Alteha


sevgilimin ufak bir süprizi ile villa alteha’yı deneyimledik mükemmel geçen bir 5 gündü her anlamıyla , merkezi bir villa olması her yere ulaşımımıza da yaradı denize yakınlığı ise daha da güzel oldu kalkan’ın denizini de görmüş olduk , bizim gibi ufak sürpriz ve kısa tatil yapmak isteyen balayı villası arayan insanlara tavsiyemiz dir . bir kere deneyimledikten sonra hiç pişman olmadığınızı anlayacaksınız.

Kız arkadaşımla birlikte küçük bir tatil planlamıştık. Havuzlu Villa Tatili olmasını istemiştik. Uygun Balayı Villaları seçeneklerini inceledik. Akbel bölgesinde kiralamaya karar verdik. Korunaklı Havuzlu Villa olması sayesinde rahat bir şekilde tatilimizi geçirdik. Aslında öyle bir önceliğimiz yoktu. Ama güzel bir seçenek olduğunu anladık. Gelmeyi düşünen kararsız kalan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederiz.

Eşim ile birlikte yoğun bir çalışma temposundan çıktığımız için çok yorgunduk. Biraz dinlemek için Tatil İçin Villa kiralamaya karar verdik. Denize Yakın Villa olmasını istiyorduk ama aynı zamanda şehrin gürültüsünden uzak Doğa Manzaralı Villa olmasını istiyorduk. Kalkan’da villa alteha’yı kiraladık. Tam istediğimiz gibi bir villaydı tatilimizi burada geçirdik. Tatil dönüşü rahatlamış ve ilk kez balayına çıkmış gibi olduk ,tüm yorgunluğumuzun yerini enerjiye bırakması paha biçilemez.

Güvenlik Kodu