Villa Argos

Villa Argos


Wir genossen die Villa Argos, wo wir unsere Flitterwochen verbrachten. Es nahm all unseren Hochzeitsstress und unsere Eile, ein neues Haus zu bauen, weg. Wir hatten viel Spaß im privaten Pool der Villa. Es war sehr angenehm, abends den Whirlpool im Garten zu benutzen. Es war ein sehr romantischer Urlaub für uns. Gleichzeitig hat das Tischtennis, das wir mit meiner Frau gespielt haben, unseren Urlaub bereichert.

We wanted to have a holiday in Kalkan with my children. We started to examine Kalkan Summer Rental sites. We were looking for a sheltered villa. After a long search, we rented our villa with sauna. Everything turned out exactly as we wanted, we had a holiday with my wife where we enjoyed ourselves and found peace in nature.

Çocuklarımla beraber Kalkan Kiralık Villamız da güzel bir 7 gün geçirdik çocuklar tüm gün özel havuzda yüzdü, masa tenisi oynadı bende bu sırada jakuzi keyfi yaptım villanın saunası da vardı çocuklarla saunaya girdik çok garipsediler ilk kez deniyorlardı halleri çok komikti eğlenceli güzel bir tatil yaptık teşekkür ederiz.

Aile dostlarımız ile birlikte Kaş Havuzlu Villa da birlikte tatil yapmak için plan yapıyorduk. Hepimiz de izinlerimizi ayarladıktan sonra Kalkan Villa Argos’u kiraladık ve tatile geldik. Dışardaki bankta kahvaltı yapmak harika bir şey. Doğa Manzaralı Villa olduğu içinde sabah kuş seslerinin etrafımızı sarması inanılmaz bir rahatlama ve enerji sağlıyor. İki aile olarak da çok memnun kaldık…

Kalkan Tatilimiz için Muhafazakar Kiralık Villa arayışı içerisindeydik. Çocuklarımız ile birlikte geleceğimiz için villayı onların da beğenmesi bizler için önemliydi. Onlarında görüşlerini alarak Villa Kaş Argos’u kiraladık. Villamız çok güzel tasarlanmış. Villamızın içerisindeki resimler çok hoş. Aynı zamanda bahçeye koydukları bankta çok güzel düşünülmüş…

Güvenlik Kodu