Villa Artemis 2

Villa Artemis 2


Kuzenlerimle beraber Antalya Kaş Kalkan da bir hafta tatil yapmak istedik ve Villa Artemis 2’yi bulduk, Küçük kuzenlerimiz için Özel Havuzlu ve Korunaklı Villa olması bizim için ilk öncelikti. Çok güzel bir tatil geçirdik. Deniz manzarası çok güzeldi villa rahat ve konforluydu eşyalar yeni ve bakımlı idi. teşekkür ediyoruz.

Kalkan kiralık villalarından olan Villa Artemis 2’ye 2 aile olarak gittik. Ve her birimiz villaya bayıldı. Ucuz kiralık villa aradığımızdan Villa Artemis 2 bize çok ekonomik bir tatil fırsatı sundu. Çocuklarımız gözümüzün önünde bahçede koşuşturup oyunlar oynarken bizde onları keyifle izledik. Çocuklarımız bize özel olan villada çok daha rahat ettiler. Bizde rahat bir şekilde tatil yapıp kafamızı dinledik. Doğa manzaralı ve Deniz Manzaralı villada manzaraya karşı keyif yapmak mükemmel bir deneyimdi. Ailenizle gelmenizi öneririm.

Ailece geldiğimiz Antalya Kaş Kalkan villalarından villa Artemis 2’de tatilimiz çok güzel başladı çok güzel bitti. Villaya yerleşirken elektriklerin olmadığını fark ettik. Fakat firmayı arayınca arkadaşlar hızlıca müdahale ederek maduriyetimizi giderdiler. Ailemle hep beraber özel havuz keyfi yaptık. Deniz manzarasına karşı yemekler yedik, denize yakın bir villa kalkanın denizini ve plajlarını da görmüş olduk bu sayede, Çok memnun kaldık, her şey için çok teşekkür ederiz. Herkese önereceğimiz bir villa.

Güvenlik Kodu