Villa Artemis 4

Villa Artemis 4


Kaş Kalkan bölgedesin de kiralık villa da tatil yapmak isteyen arkadaşlara önerim kesinlikle Villa Artemis 4’ün konumu doğası hava olarak muhteşem biz sevgilimle gittik, denize yakın bir villa plajlara gitme seçeneğimiz de oldu, korunaklı havuzunda yüzerken ılık ılık rüzgar esiyor, villaya zaten diyecek bir şey yok. Her şey tertemiz ve yepyeni.

Villa resimlerin bire bir aynısı korunaklı doğanın ortasında Deniz Manzaralı trafikten uzak bir Villa her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş temel ihtiyacınız olan her şey var villanın içerisi olsun dışarısı tamamen modern, terası ve özel havuzu ter temiz Nihat beye çok çok teşekkür ederim. Ailemle birlikte çok keyifli ve bitmesini istemediğimiz bir tatil geçirdik, kesinlikle tavsiye edilebilecek bir Villa. Nihat beye ve Tatilnekolay’a tekrar teşekkürler. Kiralık Villa aradığımız da sizleri tekrar tercih edeceğiz.

Ailemle çıktığımız tatilimizin son günlerine yaklaşırken bu müthiş Villa dan bahsetmek istedim. Her şey güzel ve olabildiğince mükemmel. Terastaki Korunaklı Havuz’u havuzun etrafında kahvaltı ve yemek yiyebileceğimiz güzel bir alanı vardı Villanın hem deniz manzaralı hem doğa manzaralı oluşu çok güzeldi, terasta büyük bir hamak evin içerisi resimlerde ki gibi eksiksiz ne görüyorsanız kısacası öyle. Teşekkür ederim, bu güzel mekanda kafa dinlemek harika!

Güvenlik Kodu