Villa Aymira

Villa Aymira


Kız arkadaşım ile yaz tatiline çıkmaya karar verdik ve bu kararımızı villa Aymira ile değerlendirdik. Çok romantik, unutamayacağımız kadar güzel anılar biriktirdiğimiz bir tatil geçirdik burada. Özel havuzun, güneşin keyfini bol bol çıkardık .Doğanın içinde oluşu sessizliği dinlememizi sağladı ,Korunaklı villa olması ise rahat hareket etmemizi sağladı. Kahvaltılarımızı havuz başında baş başa yapmak çok keyifliydi. Akşam yemeklerini ise gün batımında yemek çok güzeldi. Arabamız olduğundan bir sürü yer gezdik, gördük. Bu tatil bize çok iyi geldi.

2 çift olarak arkadaşlarımız ile birlikte tatilimiz de Villa Aymira’yı kiraladık. Kaş kalkan ikizce bölgesine ilk kez gittik ulaşım da bi sıkıntı yaşamadık. Villa Kiralama sitelerini incelerken Doğa Manzaralı, özel havuzlu ve sesiz bir tatil yapmak istediğimiz için villa Aymira’yı tercih ettik. Müstakil Villa olması çok güzel oldu. Arkadaşlarımız ile birlikte tatilimizin tadını çıkardık…

Eşim ve ben benim ailemle beraber tatil yapmak her zaman aklımızda idi. Bu yıl bunu gerçekleştirme imkanımız oldu. Kalkan'da bu villayı kiraladık. Villanın 4 kişilik olması bize ait özel havuzu ve doğa manzaralı villa olması çok güzeldi. Havuzun keyfini doyasıya çıkarttık. Bol bol havuza girdik güneşin tadını çıkarttık. Ailece havuz başında kahvaltı yapmak, akşam yemeklerini gün batımında muhteşem bir manzara eşliğinde yapmak gerçekten çok güzeldi. Tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu