Villa Bahar

Villa Bahar


Ailemle beraber villa tatili yapmaya karar verdik, Korunaklı ve taş mimarili bir villaydı rahat ettik villada, villaya ulaşımımız da kolay oldu, özel havuzu olması sayesinde rahat rahat yüzdük kimse tarafından rahatsızda edilmedik, hepimiz çok keyif aldık teşekkür ederiz.

Bu virüs sebebiyle hepimiz hem çok titiz hemde herkese çok temkinli bir şekilde yaklaşır olduk. Böyle bir dönemde gidip de otel tatili yapmak hiç istemedik. Bu yüzden Antalya Kalkan kiralık villalarını arayışa girdik. Villa Bahar'ı bulduk ve rezervasyon yaptırdık. Korkarak rezervasyon yaptırdık aslında çünkü temiz mi,dezenfekte edilmiş midir diye aklımızda sorular vardı ama gidip gördüğümüz manzara karşısında içimiz rahatladı. Villa çok temizdi, dezenfekte edilmişti. Çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla tatil yaptık.

Kiralık villa Bahar'da balayı tatilimizi geçirdik. Villanın hem muhafazakar havuzlu olması bizi çok tatmin etti. Yabancı gözlerden uzak bir şekilde tatil yapma, yüzme fırsatı çok güzel bir fırsat oldu bizim için. Balayı çiftleri için ve çekirdek aileler için oldukça uygun bir villadır. Sizde balayı tatiliniz için villa arıyorsanız kesinlikle Villa Bahar'a gelin derim. Çok memnun kalacak ve balayı tatilinizi ömrünüz boyunca unutamayacaksınız.Tatil Ne Kolay ekibi çok teşekkür ederiz ilginiz ve alakanız için.

Güvenlik Kodu