Villa Bale

Villa Bale


Ich hatte einen lustigen Urlaub mit meiner Familie in der Villa Bale, einer der konservativen Villenoptionen in Kalkan. Da meine Mutter verschleiert ist, haben wir uns für eine Villa mit geschütztem Pool entschieden. Also stieg meine Mutter ganz bequem in den Pool und schwamm. Aufgrund der Tatsache, dass die Villa in der Natur mit Meerblick liegt, war es ein Urlaub, in dem wir viel frische Luft, viel sauberen Sauerstoff geatmet und uns gegen die Aussicht erfrischt haben. Vielen Dank für alles, wir sind sehr glücklich und friedlich nach Hause zurückgekehrt.

We had a lot of fun at Villa Bale, where we went girl-on-girl. Our search for a luxury rental villa is a comfortable holiday thanks to Villa Bale. We hit the bottom of our girl-to-girl conversations in the garden of the villa. We had a wonderful holiday with my best friend, away from the looks we don't want. In the pool of the villa with private pool, we had the opportunity to swim with the girls and have fun with the girls. We had a great holiday, I recommend this villa to you.

Eşim ve ailemizle birlikte tatil için Kiralık Deniz manzaralı Villa seçeneklerini inceliyorduk. Bizimkiler Kalkan Tatili yapmak istedi. Bende Villa Siteleri üzerinden Villa Bale’yi kiraladım. Eşim biraz zor beğenen bir kişi olmasına rağmen villamızı çok beğendi. Merkezi Villa olmasına rağmen Korunaklı Havuzlu olması çok iyi düşünülmüş. Bize güzel bir balayı geçirme imkanı tanıyan Tatil Ne Kolay ekibine de teşekkür ederiz…

Yurt dışında yaşayan oğlum ve ailesi bu sene Türkiye'ye gelemeyeceklerini söylediler. Ama bize tatil hediyesi vermek istediklerini söylediler ve villa Bale'ye rezervasyon yaptırmışlar. Villa Bale'ye gittiğimde oğlum ve ailesini gördüğümüz anda şok olduk ve çok mutlu olduk. Lüks kiralık villada müthiş bir tatil geçirdik oğlum sayesinde. Sonsuzluk havuzunda manzaraya karşı yüzmek çok keyifliydi. Deniz manzarasına karşı sevdiklerimle kurduğumuz sofralarda yemekler yemek çok iyi geldi. Biz eşimle torunumuza bakarken oğlum ve eşide çıkıp gezdi, biz torunumuza bakarken daha çok eğlendik...

Almanya'da yaşıyoruz tatil için kendi vatanımız Türkiye'ye geldik ve villa Bale'yi kiraladık. Türkiye'nin havası, suyu bir başka gerçekten çok özlemişiz kendi vatanımızı. Villa Bale'de ailecek çok eğlendik çok güzel vakitler geçirdik. Lüks villaya bayıldık. Bütün stresimizi atıp kafamızı dinledik. Almanya'ya dönmek istemedik villadan hiç çıkmak bile istemedik. Deniz manzaralı villada manzaranın tadına içtiğimiz viskilerle vardık. Çok memnun kaldık villadan Almanya'daki arkadaşlarımıza ballandıra ballandıra anlattık çok merak ettiler seneyede onlarla beraber geleceğiz.

Güvenlik Kodu