Villa Beatrix

Villa Beatrix


Mükemmel bir kalabalık aile tatili yaptık kardeşlerim tüm gün özel havuz dan çıkmadı , Biz annemle jakuzi de köpük banyoları yaptık, villa da her şey düşünülmüş sadece marketten yemek ve içecek aldık akşamları çok güzel sofralar hazırladık terasta, Doğanın sessizliğinde çok keyifli sohbetler ettik çok güzeldi her şey ev sahibine de ayrıca teşekkür ederiz tüm süreçte bizlere yardımcı oldular .

Uzun zamandır Antalya Kaş Kalkan Villa arayışı içerisindeydim. Terası olan Müstakil Villa olmasını istiyordum. Fakat içime sinene bir seçenek bulamamıştım. Tam bırakmıştım ki tam istediğim gibi terası olan uygun Doğa Manzaralı Villamızı kiraladım. Ailecek çok memnun kaldık. Akşamları terasımızda mangal keyfi yaptık. Sabah havuzumun tadını çıkardık.

Uzun zamandır yoğun çalışma temposundan dolayı annem ve babamla birlikte zaman geçiremiyorduk. Bende onlara Kalkan Kaş Villa da birlikte zaman geçirebileceğimiz bir tatil hediye etmek istedim. Villa Siteleri üzerinden seçenekleri inceledikten sonra Doğa Manzaralı Villamızı kiraladım. Annem ve babam manzarayı çok beğendi. Ailecek uzun zamandır böyle güzel vakit geçirememiştik. Hepimize çok iyi geldi.

Güvenlik Kodu