Villa Bella

Villa Bella


Yakın Arkadaşlarımızla tatile çıkma kararı aldık Ve Fethiye kiralık villa seçeneklerini incelemeye başladık sonra Korunaklı villamız olan Bella’yı kiraladık, villayı çok beğendik tam bizim gibi kalabalık gelenler için uygundu villanın özel havuzuna bayıldık her gün temizlendi kocaman ve güzeldi rahat rahat yüzdük çok teşekkür ederiz her şey için.

Ailemle her yaz villa tatili yapıyoruz ancak bu hepsinden farklıydı. Konakladığımız en güzel villalardan biriydi bizim için. Doğayla iç içe çam ağaçlarının arasında bir sakinlik arayanlar için kesinlikle önerebileceğim bir villa. Muğla villa kiralamak isteyenler ayrıca ucuz kiralık villa arıyorlarsa Villa Bella tam da sizlere göre. Bunun yanında kiralama şirketinden Nihat beyin ilgisi ve nazikliğinden de ayrıca memnun kaldık. Doğa manzaralı villanın manzarasını izlemek ve bol bol oksijeni içimize çekmek çok iyi geldi.Tatil Ne Kolay ailesine teşekkür ediyoruz, seneye görüşmek üzere.

Fethiye havuzlu villa seçeneği olan Villa Bella'ya 3 çift olarak geldik. Özel havuzlu villanın havuzunda oynadığımız deve güreşleri çok eğlenceliydi. Ucuz kiralık villa arayışımız Villa Bella'yla son buldu. Villa Bella bize çok ekonomik bir tatil yapmamıza imkan sundu. Doğa manzarasına karşı yaptığımız barbekü partileri enfesti. Arabalarımızla geldiğimizden dolayı bol bol gezme fırsatımız oldu. Fotoğraflar eksik kalmış resmen fotoğraflardan daha güzel bir villa. Villa çok geniş ve güzeldi. Gerçekten çok keyifli bir villa yapmışlar.Hele akşamüstleri hava bir güzel esiyor insan geçekten rahatlıyor.

Güvenlik Kodu