Villa Best

Villa Best


Balayı tatilimiz için Jakuzili villa Best’i kiraladık ekonomik bir villa bütçemize çok uygundu özel havuzu büyük ve yüzmesi keyifliydi havuz başında yediğimiz yemekler sohbetlerimiz jakuzide geçirdiğimiz vakitler hepsi muazzam güzeldi çok teşekkür ederiz. Seneye tekrar kesin geleceğiz.

Antalya Kaş Kalkan villalarından villa Best'i kiraladık ve güzel bir tatil geçirdik. Bu pandemi dönemi hepimizin ekonomisini bozdu, mahvetti ama villa Best bizi hiç zorlamadı. Ekonomik villa oluşuyla bizi çok mutlu etti. Villanın özel havuzunda yüzmek çok keyifliydi. Çok eğlendiğimiz bir tatil geçirdik villa Best'te. Her şey harikaydı. Çok sevdik villayı çok rahat ve konforluydu ayrıca mutfağıda oldukça donanımlıydı bu sayede her istediğimiz yemeği yapabildik. Barbekü imkanıyla barkekü partileri verebildik.

Sevgilimle tatil yapmak için ekonomik bir villa arayışına girdik ve villa Best'i bulduk. Villayı çok beğendik. Korunaklı havuzlu villanın havuzunda yabancı gözlerden uzak bir şekilde yüzmek çok iyi hissettiriyordu. Kalabalıktan uzak bir tatil, kalabalıktan uzak bir şekilde yüzmek harika hissettiriyor. Arabamızla geldiğimiz için mavi bayraklı plajları da deneyimleme fırsatı bulduk. Çok eğlendik villada. Çok keyifli bir tatil geçirdik. Her şey için çok teşekkür ederiz, biz çok memnun kaldık, çok memnun ayrıldık villadan.

Sicherheitscode