Villa Beyaztaş

Villa Beyaztaş


This villa holiday, which we came as a whole family, made us all very satisfied. We were very confused when we arrived. But when we settled in the villa, we soon realized that our worries were unfounded. It was very enjoyable to be able to swim alone with my family in the private pool villa. The meals and conversations we ate against the nature view were unforgettable.

Als ich mit meiner Großfamilie nach einer Mietvilla in Antalya Kalkan suchte, fanden wir die Villa Beyaztaş und es gefiel uns sehr gut. Sogar auf den Fotos auf der Website haben wir die Aussicht, den Whirlpool und den privaten Pool separat geliebt, und als wir gingen, waren wir auch verzaubert, als wir es sahen. Wir haben festgestellt, dass wir eine gute Wahl getroffen haben. Die Aussicht auf die Natur ermöglichte uns einen ruhigen Urlaub. Wir haben unvergessliche Erinnerungen gemacht. Wenn Sie nach einer Mietvilla für einen Urlaub suchen und Ihre Familie überfüllt ist, sage ich, verpassen Sie es nicht, denn Sie werden wiederkommen wollen.


Ailemle birlikte Kalkan Tatili yapmak istiyorduk. Otel yerine villada tatil yapmaya karar verdik. Kalkan Muhafazakar Villa seçeneklerini inceledik. Seçenekleri inceledikten sonra arkadaşlarımız önerisi ile Özel Havuzlu Villamızı kiraladık. Villamızın tasarımını çok beğendim. Aynı zamanda içinde jakuzi olması eğlence seçeneği oldu. Çok keyif veren bir tatil oldu.

Antalya kiralık villa muhafazakar villa Beyaztaş'a kız kıza toplanarak geldik. Sadece bize özel olan muhafazakar havuzlu villada istenmeyen bakışlardan uzak bir şekilde gayet rahat bir şekilde yüzdük. Kızlarla çok eğlendik. Mis gibi sofralar kurduk kızlar gecesi yaptık. İyiki villada tatil yapmışız diyoruz çünkü otelde hiç bu kadar rahat edemez ve bağıra çağıra şarkılar söyleyemezdik :) Doğa içinde bulunan villada çok harika fotoğraflar çekildik. Villa Beyaztaş bize unutamayacağımız bir tatil imkanı sundu.

Muhafazakar villa Antalya arayışımız Villa Beyaztaş ile son buldu. Doğa içerisinde bulunan villa bizim tüm yorgunluğumuzu üstümüzden aldı. 9 kişi kapasiteli villaya iki aile olarak geldik ve villanın genişliği rahatlığı, temizliği karşısında mest olduk. Doğa manzaralı villada barbekü keyfi yapıp enfes sofralar kurduk ve goy goyun dibine vurduk. Villa da bulduğumuz huzur ve konfor sayesinde hiçbir şey düşünmedik bile. Muhafazakar havuzlu villa olması sayesinde istemediğimiz gözlerden uzakta rahat rahat yüzme fırsatı bulduk. Çocuklarımız gözlerimizin önünde bahçede koşup oyunlar oynarken çok keyif aldık.

Güvenlik Kodu