Villa Beyza 3

Villa Beyza 3


Sheltered Villa Beyza 3, which we came with our group of friends, offered us the opportunity to have a very peaceful holiday thanks to its nature view villa. We also played fun games in the private pool of the villa. We had so much fun. Who stays in the sauna the longest, luckily we didn't get hospitalized in our competitions, it was incredible to get out of the sauna and jump into the pool, you should definitely come and experience it, thank you very much. We left satisfied.

Mit meiner Kernfamilie suchten wir nach einer geeigneten 4-Personen-Villa für uns selbst, aber es war sehr schwierig, weil wir sie nicht finden konnten, bis wir Tatilnekolay.com fanden. Schön, dass wir Sie gefunden haben. Wir hatten einen sehr schönen Urlaub mit unserer Familie. Dank des privaten Pools der Villa sind wir die Hitze losgeworden. Es gab auch eine Sauna und einen Whirlpool in der Villa, wir haben sie auch benutzt, wir hatten viel Spaß. Vielen Dank, dass Sie uns einen so unterhaltsamen Urlaub beschert haben. Wir werden es jedem empfehlen.

2 çocuklu aile olarak geldiğimiz villa Beyza 3’te 5 gün tatil yaptık. Bu 5 gün boyunca villanın özel havuzunda çocuklarımızla oynayarak çok eğlendik. Çocuklarımızı mutlu gördükçe biz daha da mutlu olup harika bir tatil yaşadık. Merkezi villanın market ve restoranlara yakın olması sayesinde de her ihtiyacımızı karşıladık. Doğa manzaralı villada manzaraya karşı yediğimiz yemekler ettiğimiz sohbetler çok keyifliydi. Huzur dolu, her güne mutlu bir şekilde başladığımız tatil geçirdik.


Muhafazakar tatil villalarını araştırma yaparken 2 villa arasında kaldık Nihat beyin ilgisi ve yardımıyla villa Beyza 3'ü seçip rezervasyon yaptırdık. İyiki bu villayı seçmişiz lüks villayı çok beğendik. Her detay en ince ayrıntısına kadar en güzel şekilde düşünülmüş. Denize yakın villa sayesinde plajları deneyimleme fırsatımız da oldu. Jakuzisinde manzaraya karşı viskimi yudumlarken köpük banyoları yapma fırsatı buldum. Jakuzi sayesinde kendimi çok iyi hissettim. Havuz başında oturup keyifli sohbetler etmek, kafa dağıtmak çok güzeldi.

Kış tatilimiz için bize çok uygun olan villa Beyza 3'ü kiraladık. Villanın ham ısıtmalı kapalı havuzu hem jakuzili villa oluşu hemde sauna imkanı olması bizi mest etti. Soğuk havalara aldırmadan sıcak havuzunda rahat rahat yüzdük, jakuzisinde köpük banyoları yaptık. Lüks villaya bayıldık, mobilyaları, odaları, salonu, donanımlı mutfağı çok güzeldi. Çok memnun kaldık ve en yakın arkadaşlarımıza söyledik yazın onlarla beraber tatil yapmaya geleceğiz. Kış ayında bile bize bu kadar güzel bir tatil sunan Tatilnekolay.com'a çok teşekkür ederiz.

Güvenlik Kodu