Villa Bosphorus 1

Villa Bosphorus 1


Balayımız için geldik Villa Bosphorus 1’e villa çok güzeldi eşyalar yeni ve temizdi korunaklı bir villa rahat rahat özel havuzda yüzdük müzikler açıp danslar ettik kimse tarafından rahatsız edilmedik çok keyifli geçen bir balayı yaptık balayı için geleceklere tavsiye ederiz.

Eşimle beraber iş stresinden uzaklaşmak için villa kiralamaya karar verdik ve villa Bosphorus 1'in bize göre olduğunu gördük. Çünkü şehirden uzak doğayla iç içe ve sessizliğiyle bizim ruhumuzu tazeledi. Villa Bosphorus 1'in özel havuzunda yüzerken dışarıdan sizi kimsenin göremeyeceği özelliğe sahip. Jakuzili villanın jakuzisinde yaptığımız köpük banyolarıda bizi çok rahatlattı. Bahçede mangal yapıp güzel bir akşam yemeği yemek sessizliğin içerisinde insanı dinlendiriyor resmen. Villa Bosphorus 1 tasarımı ve dizaynı oldukça şık bir villa.

Ailemle birlikte pandemi sürecinde bunaldığımız için villa tatili yapmayı düşünüyorduk ve villa Bosphorus 1'i tercih ettik. Villa Bosphorus 1 ailenizle veya balayı tatili için gelinebilecek en özel villalardan biri. Villa Bosphorus 1'de özel havuzun tadını çıkartırken eşsiz doğa manzarasına karşı ruhunuzu dinlendirip, stresinizi atıyorsunuz. Jakuzili villanın jakuzisinde yaptığımız köpük banyolarıyla çocuklarımızdan daha çok eğlendik. Villa Bosphorus 1'de kendimizi çok özel hissettik. Kendimizi tazeleyip ruhumuzu dinlendirip eve döndük. Bu pandemi sürecinde Villa Bosphorus 1'i bizim için hijyen açısından hazırlayan Tatilnekolay ekibine çok teşekkür ederiz.

Güvenlik Kodu