Villa Bosphorus 2

Villa Bosphorus 2


Wir kamen für unsere Flitterwochen, dank der Gastgeber, sie waren wirklich süße Leute, unsere Villa war auch sehr schön, der private Pool wurde jeden Tag gereinigt, die Möbel der Villa waren neu und schön, es war etwas ganz Besonderes und schön zu sein Ich habe so schöne Flitterwochen mit meiner Frau in der Stille der Natur, vielen Dank für alles.

We rented Korunaklı Villa Bosphorus 2 with 2 close friends. Since we are students, the fact that it is an economical villa first attracted us, we had a great time in the villa, we took incredibly beautiful photos by the private pool, and if the prices are like this next year, we are here.

Her şey çok güzeldi Villamızı eşimle çok beğenerek kiraladık villaya geldiğimiz gün küçük bir su sıkıntısı oldu ev sahibine bilgi verdiğimizde hemen hallettiler başkada tüm tatil boyunca sorun yaşamadık, Korunaklı havuzda tüm gün yüzdük havuz başında mangallar yaptık sofralar hazırladık doğa manzarasına karşı keyifle yemeklerimizi yedik eşim ve bende çok memnun kaldık.

Viilla Bosphorus 2'yi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine rezervasyon yaptırdık. Villa Bosphorus 2'ye ailemle gitmiştim. Muhafazakar kiralık villa olması eşimi rahatlatmıştı. Özel havuzun serinliğinde keyif yaparken doğa manzarasının tadını çıkarttık. Havuzun korunaklı havuz olması dışarıdan yabancı gözlerin görmemesi bizim rahat olmamızı sağlamıştı. Doğanın içinde sessizlikte ruhumuzu dinlendirirken keyifli vakit geçirebildiğimiz harika bir dekorasyona sahip güzel bir villa. Tavsiye üzerine gidip konakladığımız ama çokda memnun kaldığımız bir yer. Bizlerde sizlere kesinlikle tavsiye ederiz.

Balayı tatilimiz için villa Bosphorus 2'yi kiraladık. Balayımız eşsiz, unutulmaz bir balayı tatili oldu bizim için. Villa Bosphorus 2'nin özel havuzunda yüzerken ve aynı zamanda tertemiz havayı solurken kendinizi kaybediyorsunuz.. Düğün stresimizi üzerimizden atmak için çok doğru bir adresti gerçekten. Villa Bosphorus 2 şık tasarımı ve modern olmasıyla birlikte doğanın içinde çok özel hissedeceğiniz bir villadır. Bu villada kendinizi çok değerli hissedebilirsiniz. Temizlik ve hijyen konusunda da çok iyi bir yer.

Güvenlik Kodu