Villa Boss

Villa Boss


My cousins came on holiday from Germany, because we were crowded, we preferred a large villa, Villa Boss was enough for us, the sauna, jacuzzi and especially the indoor pool of the villa made us have a pleasant holiday with these advantages, we are very pleased, we have already booked for next year.

"Villa Boss hat uns einen angenehmen Urlaub ermöglicht. Unsere geschützte Villa ermöglichte uns auch einen ruhigen Urlaub in der Stille der Natur. Die Kinder schwammen den ganzen Tag im privaten Pool und genossen ihren Urlaub. Vielen Dank viel.


Eşimle Beraber bu yıl Kalkan da kalmaya karar verdik ve villamızı kiraladık ekonomik bir villa bütçe olarak ayırdığımızdan dışına çıkmadık villamız merkezi bir konumdaydı her yere ulaşımımız kolay oldu, eşimle villanın en çok sevdiğimiz özelliği jakuzisinin bu kadar keyifli olmasıydı kesinlikle o rahatlığı unutmayacağız tavsiye ederiz biz çok memnun kaldık.

Ailemle geldiğimiz villa Boss'ta 10 gün kaldık. 10 gün bile bize yetmedi resmen. Özel havuzda yüzerek serinledik. Sauna imkanı da olan villa sayesinde rahatladık. Kafamızı dağıttık, stresimizi attık. Çok güzel bir tatildi. Villa tatili deneyimimiz oldu çok memnunuz buraya geldiğimiz için iyiki villa Boss'u seçmişiz dedik. Villadan hiç ayrılmak istemedik, bize evimizi hiç arattırmadı. Kendi evimizde gibi hissettik. Her şey için teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz, çok memnun kalacağınıza emin olun.

Arkadaşlarımızla Antalya Kaş Kalkan villalarını araştırırken villa Boss'u bulduk. Fotoğraflarına bakarken bayıldık villaya. Villaya gelip gördüğümüzde fotoğraflardan çok daha güzel olduğunu gördük. Kimimiz villanın özel havuzunda yüzerken kimimiz saunada vakit geçirdi, kimimiz güneşlenerek vakit geçirdi. Oyunlar oynadık, çok harika zamanlar geçirdik. Arkadaşlarımla gerçekten çok güzel bir tatil oldu bizim için. Hiç unutamayacağımız kadar güzel anılar biriktirdik. Bol kahkaha atarak geçirdiğimiz harika bir tatildi. Bize bu tatili sunan herkese teşekkür ederiz.

Sicherheitscode