Villa Boy

Villa Boy


Kalkan Kiralık villa seçenekleri arasında deniz manzaralı villa Boy’u kiraladık, tam bize uygun villaydı villanın içi çok modern ve güzeldi sevgilimle jakuzide içtiğimiz şaraplar çok keyifliydi 7 gün nasıl geçti anlamadık tavsiye ederiz.

Villa Boy'da balayı tatilimizi geçirdik. Muhafazakar havuzlu villanın havuzunda yabancı gözlerden uzakta yüzmek, sadece eşimle baş başa olduğumuz bir tatil geçirmek çok keyifliydi. Jakuzili villanın jakuzisinde köpük banyoları yaparak rahatlamakda çok iyi geldi. Biz yaptığımız tatilden çok keyif aldık. Çok beğendik villayı seneye tekrar gelmek istiyoruz. Bize böylesine güzel böylesine harika bir balayı tatili yaşattığınız için tatilnekolay ekibi size çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık evimize çok mutlu bir şekilde döndük.

Eşimle birlikte düğün öncesi balayı tatili için villa ararken villa Boy'a rastladık ve görsellerden çok hoşumuza gitti hemen iletişime geçip rezervasyon yaptırdık. Jakuzili villanın jakuzisinde yaptığımız köpük banyolarıyla rahatladık, ferahladık, düğün stresimizi attık. Kapalı havuzu sayesinde korunaklı bir tatil geçirdik. Yabancı gözlerden uzakta yüzmek, insanların bizi görmemesi çok keyif vericiydi. Tatilnekolay firmasına çok teşekkür ediyoruz, biz çok memnun kaldık herkese öneririz sizlerde gelin ve bu güzel tatili deneyimleyin. Bu güzel tatil tabiatının keyfine varın.

Sicherheitscode