Villa Bratia

Villa Bratia


Balayı tatilimiz için Korunaklı Villa Bratia’ya geldik keyifle geçen bir balayı yaptık kaldığımız sürede sadece televizyon bozuldu ama villa sahibine söyledik hemen hallettiler ilgililerdi gerçekten çok teşekkür ederiz, villamızın eşyaları yeniydi ve biz gelmeden önce çok güzel temizlenmişti sauna da bir sürü vakit geçirdik boğulacak gibi olduğumuzda havuza atlamak keyifliydi çok güzel ayrıldık villadan teşekkür ederiz.

Ailemle geldiğimiz villa Bratia'da mükemmel bir hafta geçirdik. Bir haftamız hiç sıkılmadan geçti. İşlerin stresinden kurtulduğumuz kafa dinlediğimiz villayı çok sevdik. Isıtmalı kapalı havuzuda vardı villanın bu sebeple kış tatilinide deneyimlemek istiyoruz. Özel havuzlu villanın havuzunda yüzmek, sıcak havadan bunalıp havuza atlayarak serinlemek harika bir deneyimdi. Çok sevdik biz villayı. Çok memnun kaldık çok temizdi. Her şey için çok teşekkür ederiz, herkese tavsiye ederiz villayı sizde en az bizim kadar memnun kalacağınıza emin olun.

Kış ayı İstanbul çok sıkıcı ve iş dolayısıyla çok stresli oluyor. Tamda işten sıkılıp bunaldığımızda bir tatil yapmaya karar verdik ve aklımıza ısıtmalı havuzlu villalar aklımıza geldi. Araştırırken Tatilnekolay.com adresini bulduk ve bu adresten villa Bratia'yı kiraladık. Villanın özel havuzunun yanı sıra ısıtmalı havuzuda olduğundan kış ayında sıcacık suda yüzme fırsatımız oldu. Çok güzel bir deneyim oldu bizim için. Yazında geleceğimiz bir villa kesinlikle, çok memnun kaldık çok sevdik çok teşekkür ederiz.

Sicherheitscode