Villa Bungalow 1

Villa Bungalow 1


Ich habe diese Villa für meine Mutter und meinen Vater gemietet, sie mochten es sehr, besonders die Tatsache, dass die Villa in der Natur liegt, sie waren sehr glücklich und sie konnten den Pool nicht fertigstellen und lobten ihn. Wir empfehlen denen, die nach Patara kommen möchten, diese Villa zu mieten, ich werde mit meiner Frau am Ende der Saison kommen und ich bin sicher, dass wir sehr zufrieden sein werden.

We rented our villa with the recommendation of Ms. Emine, we had a very nice honeymoon, we took bubble baths in the jacuzzi in the garden, we swam a lot in the sheltered pool, everything was amazing. Thank you Ms. Emine and the agency.

Eşimle küçük bir kaçamak yapalım diyerek villa Bungalow 1’i kiraladık ekonomik bir villa olduğu için bizi bütçe olarak çok zorlamadı, Patara ya bayıldık gerçekten denize ve merkeze yakın bir villa istediğimiz zaman denize gittik villa da eksik bir şey olduğunda markete yakınlığı sayesinde çok rahat ettik biz memnun kaldık tavsiye ederiz.


Eşimle birlikte şehrin gürültüsünden uzak Doğa Manzaralı Villa da tatil yapmak istiyorduk. Korunaklı Havuzlu Villa olması da önceliklerimiz arasındaydı. Villa Bungalow 1 tam olarak isteklerimizi karşıladı. Kalkan Tatil maceramız çok sakin, huzur verici geçti. Kafa dinlemek istediğiniz sakin bir villa da tatil yapmak istiyorsanız kesinlikle öneririz. Doğa içerisinde kuş seslerine uyandığınız şehrin gürültüsü olmadan çok huzurlu bir tatil geçirdik.

Sevgilim ile birlikte Kaşta kiralık villa da yıl dönümüzü kutlamak istiyorduk. Fakat Kaş’ın yoğunluğundan korktuğumuz için villa sitelerinde Patara bölgesindeki seçenekleri inceledik. Tam olarak istediğimiz gibi bir villa bulduk. Doğa içerisinde özel havuzlu villa olan villa Bungalow 1 de tatilimizi geçirdik. Harika bir tatil geçirdik.

Güvenlik Kodu