Villa Butterfly 1

Villa Butterfly 1


Sevgilimle küçük bir tatil kaçamağı yapmak istedik Korunaklı Villa Butterfly 1’i tercih ettik villamız çok güzeldi özel havuzu her gün biz uyanmadan temizlendi keyifle yüzdük bu yüzden doğanın içinde huzurlu bir tatil yaptık.

Eşime yıldönümü sürprizi yapmak için villa Butterfly 1'i kiraladım. Yıldönümümüz Mart ayında olduğu için havalar biraz soğuktu o yüzden özel havuzu ısıtmalı kapalı havuz özelliği olan villayı kiraladım. Eşim çok mutlu oldu. Onun yüzündeki mutluluğu görünce iyiki bu villayı kiralamışım dedim. Biz tatilimizden çok memnun kaldık. Villanın taş mimarisine bayıldık. Çok severek tatil yaptığımız villa oldu. Villada huzur bulduk, kafa dağıttık bütün stresimizi attık. İstanbul'a evimize çok mutlu ve memnun bir şekilde döndük.

Balayı tatilimizi villa tatili olarak yapmaya karar verdik. Otel kalabalığından uzakta uzakta tatil keyfi yaşamak çok daha rahat hissettiriyor. Korunaklı havuzlu villa olması sayesinde yabancı gözlerden uzakta tatil yapmak çok iyiydi. Doğa manzaralı villanın temiz ortamında huzur bulduk. Temiz oksijeni bol bol içimize çekip düğün stresimizi attık. Araçla geldiğimizden marketlere ve restoranlara çok rahatlıkla ulaştık. Eğer sizde gelecekseniz araçla gelmenizi öneririm, diğer türlü zorlanabilirsiniz. Baş başa çok romantik bir balayı tatili yaşadık.

Güvenlik Kodu