Villa Calvin

Villa Calvin


Her sene otellere gidiyorduk ama bu sene bir değişiklik yapıp villa kiralamaya karar verdik. Antalya Kaş Kalkan villa seçeneklerini değerlendirdik ve Deniz manzaralı villada tatil yapmaya karar verdik. Villaya geldiğimizde fotoğraflardan çok daha güzel olduğunu gördük. Lüks villada ailemle baş başa tatil yapma fırsatı harikaydı. Sonsuzluk havuzun da yüzmek ise oldukça keyifliydi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Wir haben mit meiner Freundin eine Villa mit Innenpool gesucht, wir sind früh in den Urlaub gefahren, weil wir dachten, der Pool wäre kalt und der beheizte Pool wäre nützlicher für uns, wir waren sehr zufrieden mit der Villa Calvin, wie wir erwartet hatten, der aussenpool war nicht kalt, den haben wir auch genutzt, wir waren auch zufrieden mit dem jacuzzi und dem meerblick, wir empfehlen ihn weiter.

We were in search of a Conservative Rental Villa for our Kalkan Holiday. For our future with our child, our Villa is very well designed. It was in nature with a sea view, the pictures inside our villa were very nice, we had a pleasant holiday, thank you to the family.


Balayı tatilimiz için Villa Calvin’i seçtik. Jakuzili villa olan villanın jakuzisin de romantik dakikalar geçirdik. Bu balayı tatilimizi ömrümüz boyunca unutacağımızı hiç sanmıyorum. Balayı tatilimizde eşime yemek yaptırıp yormak istemediğim için villanın yakınında bulunan restoranlarda yemeğimizi yedik. Hem yürüyüş yapıp hem gezme fırsatımız oldu. Kalkan bölgesi tatil yapmak için gerçekten çok güzel bir bölge. Deniz manzaralı havuzlu villanın havuzunda da yabancı bakışlardan uzak bir şekilde yüzüp serinleme fırsatımız oldu.

Güvenlik Kodu