Villa Cameron

Villa Cameron


Wir haben uns für unsere Flitterwochen für die Villa Cameron entschieden, der Whirlpool auf der Terrasse hat uns geholfen, die Ruhe zu finden, um Schaumbäder vor dem unglaublich schönen Meerblick zu nehmen.

We had a great holiday in Villa Cameron with Sauna, where we came with our large group of friends, we played valeyball in the sheltered pool, we stayed in the sauna until we drowned. It was a very funny and entertaining holiday for us. Thank you very much.

Kız kıza bekarlığa veda partimiz de rahatça eğlenebileceğimiz korunaklı villa Cameron’u kiraladık özel havuz başında yaptığımız parti bahçede kurduğumuz sofralar harikaydı gerçekten villa sahibine çok teşekkür ederiz bizim için güzel süprizler yapmışlar eşimle balayı tatilimiz için de şimdiden aynı villaya rezervasyon yaptırdım.

Ailece geldiğimiz Antalya Kaş Kalkan villalarından villa Cameron'da tatilimiz aksilikle başladı ama çok güzel bitti. Villaya yerleşirken elektriklerin olmadığını fark ettik. Fakat firmayı arayınca arkadaşlar hızlıca müdahale ederek maduriyetimizi giderdiler. Ailemle hep beraber özel havuz keyfi yaptık. Kaldığımız süre zarfında birkaç kere deniz keyfi için mavi bayraklı plajlara gittik. Doğası, tarihi ve denizi gerçekten tek kelime ile muhteşemdi. Çok memnun kaldık, her şey için çok teşekkür ederiz. Herkese önereceğimiz bir villa.

Ailece kafa dağıtacağımız bir tatil geçirmek için kiraladığımız villa Cameron'da güzel vakitler geçirdik. Virüsün kol gezdiği bu dönemde kalabalıktan uzak izole bir tatil yaptık buda çok güzeldi. Kalkan bölgesinde yaptığımız bu tatil bize çok iyi geldi. Özel havuzunda yüzüp serinlemek harikaydı. Ayrıca bu ortamda villanın temizliği ve hijyenik olmadı bizi cezbetti. Böylesine harika bir tatil geçirdiğimiz için çok mutluyuz, her şey için çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık villadan, her şey çok güzeldi.

Güvenlik Kodu