Villa Canon 10

Villa Canon 10


Unser Villenurlaub mit einer Gruppe von Freunden war wirklich schön. mit unseren Freunden vor
Wir hatten Urlaub im Hotel, aber es gab Beschwerden über uns. In diesem Urlaub, den wir in der Villa gemacht haben, haben wir immer
Wir hatten viel Spaß zusammen, wir verbrachten die Zeit wie wir wollten, ohne jemanden zu stören. Es ist schön, so einen kostenlosen Urlaub zu haben. Wir schwammen morgens und abends im privaten Pool. Landschaft
Seine Stille erlaubte uns, uns bei all dem Spaß auszuruhen, vielen Dank.

Together with our friends, we started to search for Daily Rental Villas. Our only priorities were to have a Villa Near the Sea and a Private Pool, as we wanted to have fun and travel. We rented our villa, which we all enjoyed, and had a fun day in the beautiful house.

Antalya Kaş Kalkan villalarından olan Villa Canon 10 da ailemle 5 günlük bir tatil yaptım. Bu 5 günlük tatilden çok memnun kaldık. Villa çok geniş, çok ferahtı. Ayrıca donanımlı mutfağı sayesinde de harika yemekler yapıp enfes sofralar kurduk. Jakuzili villanın jakuzisinde köpük banyoları yapma fırsatı bulduk. Korunaklı havuzlu villanın havuzunda istemediğimiz bakışlardan uzak rahat bir şekilde yüzdük, serinledik. Bu villa bize çok iyi geldi çok memnun kaldık.

Kuzenlerimle gittiğimiz villa Canon 10 bize çok iyi bir tatil geçirme fırsatı verdi. Villa Canon 10 çok temizdi, geniş ferah aydınlık vardı. Çok beğendik villayı. Korunaklı havuzlu villanın havuzunda yüzmek, insanlardan uzakta olmak güzel bir deneyimdi. Her şeyden çok memnun kaldık. Mutfağında eksiksiz eşyalar vardı gayet donanımlıydı mutfağı bu sayede istediğimiz her yemeği yapabildik. Dışarı çıkıp Kalkan'ı gezdik. Çok beğendik burayı seneye tekrar gelmek istiyoruz. Herkese de tavsiye ederiz biz çok memnun kaldık.

Ailem, teyzelerimle toplanıp geldiğimiz villa Canon 10'a adeta bayıldık. Villa çok geniş, çok ferah, çok güzel dekorasyonu olan ve çok temiz bir villaydı. Hepimiz villayı çok beğendik. Özel havuzunun sadece bize ait olması çok güzel bir yönüydü. Jakuzili villanın jakuzisinide doldurarak sıra sıra köpük banyoları yaptık. Villanın havuzu her sabah biz kalkmadan ilaçlanıyordu. Hiç şikayet edeceğimiz bir şey yaşamadık bile çok memnun kaldık villadan. Bu güzel tatil fırsatını sunanlara teşekkür ederiz.

Sicherheitscode