Villa Canon 9

Villa Canon 9


Alles in der Villa wurde durchdacht und gestaltet, um komfortabel zu sein. Wir waren bei meinen Freunden, das Haus ist wirklich wunderschön, alles ist wie auf dem Bild zu sehen, der Gastgeber war auch so gut und verständnisvoll, nochmals vielen Dank für alles. Wir hatten einen sehr komfortablen Urlaub, da es sich um eine konservative Poolvilla handelt. Vielen Dank an die Villenbesitzer und das Unternehmen.

My wife and I decided to take a villa holiday for our anniversary and rented the luxury villa Canon 9 The jacuzzi of the villa with nature view was very enjoyable, We had a very romantic anniversary holiday thanks to villa Canon 9. We are so glad we came here. Thanks to this holiday, we understood that it was necessary to take a vacation in a quiet place away from the crowds of Istanbul from time to time.

Kalkan'da villada ailece geçirdiğimiz tatil boyunca villadan ve konumdan çok memnun kaldık. Denize yakın villa olduğundan istediğimizde denize gidebildik. Çocuklarım bu tatilden memnun kaldılar şimdiden önümüzdeki yılın planını yapmaya başladılar. Havuz başında sohbet etmek çok güzeldi. Lüks kiralık villa arayışındaydık ve Villamız tam olarak böyleydi. Gelecek yıl tekrar villa kiralamak istiyoruz. Ailece biz Kalkan'ı ve villa kiralayarak tatil yapmayı sevdik. Herkese en azından bir kere denemelerini tavsiye ediyorum.

Balayı tatili için kiraladığımız villa Canon 9'da düğün stresimizden kurtulduk, yeni ev kurma telaşından kurtulduk. Korunaklı havuzlu villanın havuzunda yüzmek, eşimle romantik bir balayı tatili yapmak paha biçilemezdi. Bize bu şansı verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Barbekü imkanı bulunan villada eşime nefis yemekler yaparak enfes sofralar kurduk. Donanımlı mutfağı sayesinde hiçbir şeye ihtiyacımız olmadı. Çok güzel bir tatil geçirdik. Unutamayacağımız bir balayı tatili oldu bizim için. Çok teşekkürler her şey için.

Bu kış ayında stres atmak, kafa dağıtmak için villa Canon 9'u kiraladık. 5 gün boyunca bu villa bize çok iyi geldi. Villanın ısıtmalı kapalı havuzunda soğuk havalardan kurtulup sıcak bir şekilde yüzdük. Villa fotoğraflarda gözüktüğünden çok daha güzeldi. Harika bir tatil geçirdik biz çok sevdik çok memnun kaldık. Herkese de tavsiye ederiz villayı. Her şey için çok teşekkür ederiz. Firmadan da villadan da çok memnunuz her şey tek kelime ile mükemmeldi.

Sicherheitscode