Villa Cem

Villa Cem


Wir haben die günstige Villa Cem für unsere Flitterwochen gemietet, wir verbrachten friedliche Flitterwochen, nahmen Schaumbäder am privaten Pool und hatten einen Urlaub, von dem wir dachten, er würde nie enden.

We were looking for a villa with a private pool with my wife and 2 small children and we decided on Villa Cem. The villa was very nice and clean in a beautiful, sheltered nature, my wife and children were satisfied with everything, thank you.

Yakın arkadaşımla bu yıl kalkan da kiralık villa da kalmak istiyorduk modern ekonomik ve temiz bir villa arıyorduk villa tam istediğimiz gibi çıktı, özel havuzunun başında yaptığımız partiler unutulmayacak kadar güzel ve eğlenceliydi, korunaklı havuzunda akşamları gün batımına karşı yüzmek bizi mest etti. Kalkan’a gelmek isteyenlere tavsiye ederiz.

Eşimle birlikte balayına gitmek istiyorduk. Fakat düğünden dolayı bütçe noktasında uygun kiralık yazlıkları araştırıyorduk. Villa sitelerini iyice inceledikten sonra villa Cem’de konaklamaya karar verdik. Çok güzel bir balayı geçirdik. Konum olarak da plaja yakın bir mesafede olması sayesinde 10 dk mesafede denize de gidebildik. Uygun balayı villası aynı zamanda plaja yakın villa arayan arkadaşlara tavsiye ederim.

Sevgilim ile birlikte en ucuz villa da tatil yapmak istiyorduk. Fiyat olarak uygun ve denize yakın villa olması en büyük önceliklerimizdi. Bu yüzden villa Cem tam olarak bizim beklentilerimizi karşıladı. Hem denize yakın bir konumdaydı, hem de fiyat olarak bizim bütçemize göreydi. Bence balayı villası arayan arkadaşalar için de çok uygun bir seçenek. Bizim gibi kriterleri olan herkese öneririm.

Güvenlik Kodu