Villa Çetin

Villa Çetin


Balayı tatilimizi geçirdiğimiz villa Çetin uygun balayı villaları seçeneklerindendi. Jakuzili villanın jakuzisi sayesinde güzel bir tatil geçirdik. Korunaklı havuzlu villada eşimle rahat rahat yüzdük. Villanın bahçesi geniş ve huzur vericiydi. Villa Çetin sayesinde çok romantik bir balayı geçirdik. Villanın içi de çok güzel di iki kişi için gayet yeterli her şey için teşekkür ederiz.

Pandemi dönemi hepimizi kötü etkiledi. Hepimiz evlere tıkılmak evlerde kalmak zorundaydık. Çok sıkıldık haliyle. Eşimle biraz kafa dağıtalım diye villa tatili yapmaya karar verdik. Muhafazakar havuzlu villada istemediğimiz gözlerden uzakta yüzüp rahat bir tatil yapmak çok keyifliydi. Villa çok temizdi, her detayını çok beğendik villanın. Biz gelmeden dezenfekte edilmiş olması gönül rahatlığıyla tatil yapmamıza yardımcı oldu. Villadan çok memnun kaldık, kafa dağıttık, bahçesinde huzur bulduk, stresimizi attık. Her şey için teşekkür ederiz.

Doğum günümde sevgilimin bana sürpriz yapıp getirdiği villa Çetin'de harika bir doğum günü ve harika bir tatil geçirdim. Barbekü imkanı bulunan villada sevgilim doğum günümde bana mükemmel bir sofra hazırladı. Bu doğum günümü ve bu tatili asla unutmayacağım. Muhafazakar havuzlu villanın havuzunda baş başa yabancı gözlerden uzakta yüzmek çok keyif vericiydi. Jakuzili villa olmasıyla jakuzisinde köpük banyoları da yaptık. Her şey çok güzeldi. Arabayla geldiğimizden Kalkan'ı gezme fırsatı bulduk. Ailelerimize doğal köy ürünleri aldık.

Güvenlik Kodu