Villa Çevik

Villa Çevik


Auf unserer Suche nach einer Luxusvilla haben wir mit unseren Freunden die Villa Çevik gemietet, es gab keine Villa, der Meerblick war auch sehr schön, wir können sagen, dass wir den privaten Pool während des Urlaubs nicht verlassen haben, wir haben Tischtennis und Tischfußball gespielt Wenn uns langweilig war, war es sehr angenehm.Die Villa hat es nicht wirklich bereut, dass wir gekommen sind, wir sind nächstes Jahr wieder hier.

Our second visit to Villa Çevik, everything was very nice, we love this villa, we also love the sea view, the children were playing games all day with their playground equipment, they never bothered us, we enjoyed the private pool with my wife, our holiday was very nice like the previous one.

Ailemiz ile birlikte tüm kalabalıktan uzakta kafa dinleyebileceğimiz huzurlu bir tatil yapmak istedik. Çocuklarımız olduğu için Korunaklı Villada Tatil yapalım dedik. Özel havuzlu Villa olması ve Deniz Manzaralı Villa olmasını özellikle istiyorduk. Tam istediğimiz gibi bir villa kiralamışız gerçekten her şey çok keyifliydi çok memnun kaldık tatilimizden.

Pandemi sebebiyle bu seneki otel tatilimizin yerini villa tatili aldı. Korunaklı havuzlu villada çok rahat bir şekilde yüzüp ferahladık. Kalabalıktan uzak olmak, yabancı gözlerden uzak bir şekilde tatil yapabilmek bir ayrıcalıkmış. Virüs bulaşma riskinin az olduğu izole bir tatil yapma fırsatı bulduk villa Çevik sayesinde. Villa çok temizdi, gönül rahatlığıyla 10 gün geçirdik villada. Villanın bahçesinde akşamları oturup yıldızları izlemek kafa dağıtıp huzur bulmamıza yardımcı oldu. Biz villa Çevik'i çok sevdik, çok memnun kaldık pandemi süresinde bu villa bize gerçekten çok iyi geldi.

Muhafazakar havuzlu villa Çevik bize çok memnun kaldığımız bir tatil yaşattı. Lüks villada tatil yaşamanın hazzı bir başka oluyor. Villanın bahçesinde kurduğumuz nefis sofralarda yiyip içerek keyifli sohbetler ettik. Villa Çevik yenilenmemize, stres atmamıza, kafa dağıtmamıza çok yardımcı oldu. Villadan çok memnun kaldık. Çok temiz ve çok düzenliydi villa. Donanımlı mutfağı sayesinde istediğimiz her şeyi yapabildik. Hiçbir eksiği yoktu villanın. Böylesine güzel bir tatil yaşamamıza yardımcı olan Tatilnekolay.com'a çok teşekkür ederiz.

Güvenlik Kodu