Villa Çiçek

Villa Çiçek


Wir wollten mit meiner großen Familie 1 Woche Urlaub machen. Wir haben uns entschieden, Kalkan Villa Holiday zu machen. Dann haben wir unsere Private Pool Villa gemietet. Es war eine Villa mit Whirlpool, und gleichzeitig hatten wir die Möglichkeit, uns bei einem Schaumbad im Whirlpool zu entspannen. Im Allgemeinen sind wir mit allem zufrieden, danke.

A short Pool Villa with my friends and lovers without mingling with the crowds
We said let's do a vacation getaway. We thought of going to Kaş Kalkan region. But Villa with Nature View is the best
was our top priority. We rented Villa Cicek. In addition to being a detached villa, it is also a location.
It was exactly the way we wanted it. After shopping with our friends, we spent all our time in the villa.
we spent. It was a nice vacation getaway. We recommend.

2 çift olarak tatil için kiralık villa arıyorduk bu tatili sessiz sakin bir yerde yapmak istediğimiz için Kalkan'da bulunan Villa Çiçek’i seçtik. Harika bir yerdi. Doğa içinde bulunan villamız bize çok iyi geldi. Oyunlar oynadık, sohbetler ettik, çok keyifli zamanlar geçirerek kafa dağıttık. Şehir gürültüsünden uzak sadece biz bize olmak çok iyi geldi geceleri korunaklı havuzda yüzmek ise çok keyifliydi.

Arkadaşlarımızla geldiğimiz villada çok iyi bir tatil geçirdik. Kız kıza dertleşip kafa dağıttığımız stres attığımız bir tatildi. Korunaklı havuzlu villa olması sebebiyle tercih ettiğimiz villa Çiçek'te çok harika vakitler geçirdik. Arkadaşlarımla bir sürü unutulmaz anı biriktirdik. Harika bir tatildi hepimiz ailemize, dostlarına anlattı herkes çok merak etti villayı ve anlattığımız kim varsa bizide oraya götür dediler :) Bencede herkesin en az bir kere villa Çiçek'te tatil yapması gerek. Çünkü villa gerçekten harika!

Ailemle geldiğim villa Çiçek'e çocuklarım özel havuzunda yüzüp oynarken bende jakuzili villanın jakuzisinde viskimi yudumlayarak köpük banyoları yaptım ve tüm yılın yorgunluğunu attım diyebilirim. Çocuklarımın çok eğlendiği villada bizde eşimle çok keyif aldık. İşlerimiz yüzünden birbirimize pek vakit ayıramıyorduk bu tatil sayesinde birbirimizlede ilgilenme fırsatımız oldu. Villayı çok sevdik, ailemle baş başa harika bir tatil geçirmek bana çok iyi geldi. Bize bu imkanı sağlayan Tatil Ne Kolay firmasına teşekkür ederiz.

Güvenlik Kodu