Villa City

Villa City


Wir hatten einen Urlaub mit unserer großen Familie geplant. In Bezug auf das Budget haben wir uns für die Villa City entschieden, die einen zentralen und Meerblick hat, was für unser Budget geeignet ist. Wir hatten einen erholsamen Urlaub. Dank der Nähe zum Meer schwammen wir im Meer, wann immer wir wollten.

Arkadaş grubumuzla toplanıp geldiğimiz villada çok güzel bir tatil geçirdik. Kiralık lüks villadaki her detay çok iyiydi, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü. Korunaklı havuzlu villanın havuzunda sadece biz bize yüzmek çok keyifliydi. Mutfağında her şey vardı, donanımlı bir mutfaktı, salonu ise çok şık döşenmişti. Jakuzili villanın jakuzisi villanın terasında bulunuyordu çok güzel dakikalar geçirdik jakuzide.Merkezi villa markete de denize de yakındı bu bizi çok mutlu etti dilediğimiz zaman denizde de ferahlama fırsatı bulduk.

4 çift olarak geldiğimiz Antalya Kaş Kalkan villası olan Villa City'de güzel bir 10 gün geçirdik. Muhafazakar havuzlu villa olduğundan çok rahat bir tatil yapma imkanı sundu bize villa. Yabancı gözlerden uzakta sadece sevdiğimiz insanlarla baş başa bir tatil yapmak güzel bir his veriyormuş gerçekten. Merkezi villa oluşu ayrı güzeldi, market restoran, deniz her şey yakınımızdaydı. Bir eksik olduğunda kısa sürede markete gidip eksiğimizi giderebildik. Villanın terası çok huzur vericiydi, her şeyden çok memnun kaldık.

Güvenlik Kodu