Villa Class

Villa Class


Together with our friends, we couldn't do anything for a long time after the universities were closed. We decided to go a little early and have a holiday in the Holiday Rental Pool. It was very important for us to have a Private Pool and a luxury Villa. At this point we were very satisfied with our villa. We would love to come to this villa again.

Zusammen mit unserer großen Gruppe von Freunden haben wir Möglichkeiten für einen Urlaub in einer Sommervilla für 4 Personen erkundet. Wir wollten einen Villenurlaub in Antalya machen. Wir haben uns für einen Urlaub in der Villa Class mit Nature View entschieden. Wir sind viel im privaten Pool der Villa geschwommen, wir haben Sektpartys im Whirlpool veranstaltet, unsere Tischtennisturniere waren auch ein Event, also hatten wir einen lustigen und produktiven Urlaub. Vielen Dank für alles.


Havuzlu Villa Kiralama yapıp 7 günlük bir tatil kaçamağı yapmak istiyorduk. Doğa Manzaralı Villamızı Kiraladık tan sonra güzel bir tatil geçirdik. Eşimin işinden dolayı uzun süredir böyle bir tatil yapamamıştık. İkimize de bu tatil çok iyi geldi. 4 Kişilik Villa araştıran arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

İş stresinden ve İstanbul'dan uzak Antalya Kaş Kalkanlar İslamlar'da Villa Class'ı kiraladık. Çekirdek aile olduğumuz için bize yeteceğini düşündük. Çocuklarımızın eğlenebilmesi için de villa Class'ta bulunan sinema ve oyun odası bizim için güzeldi. Çocuklarımız aktiviteler yaparken bizde eşimle doğaya karşı havuzun serin sularında ruhumuzu tazeliyorduk. Villa Class'ın bir güzel yanı dışarıdan sizi kimsenin görmemesidir. Şık ve modern tasarımıyla Villa Class eşsiz bir güzelliğe sahip. Villa Class'ı hijyenik olması açısından bize hazırlayan Tatil Ne Kolay ekibine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim sağlıcakla kalın herkese tavsiye ederim villa Class'ı..

Villa Class'a kız arkadaşlarımızla birlikte dört kişi kendimizi şımartmaya gittik :) Villa Class çok özellikli olmasına rağmen şık ve modern bir villadır. Villa Class'ta vakitin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Sinema odası, jakuzi, masa tenisi, plastation derken eğlenmeye doyamazsınız. Villa Class eşsiz doğa manzarasının olduğu dışarıdan sizi kimsenin göremeyeceği bir özel havuza sahip sadece arkadaşlarınızla kafa dağıtacağınız kimsenin size ulaşamadığı sessiz bir villadır. Villa Class jakuzide içeceklerimizi yudumlarken ruhunuzun dinlendiğini hissedebiliyorsunuz. Yorgunluk atılması için bire bir olan Villa Class'ı şiddetle tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu