Villa Cypress

Villa Cypress


Wir entschieden uns, mit meinem engen Freund zu kommen und mieteten nach langer Recherche die Luxury Villa Cypress.Alles war sehr angenehm, im privaten Pool zu schwimmen, den Meerblick gegen den Sonnenuntergang zu beobachten, wir hätten nicht gedacht, dass wir damit so zufrieden sein würden Villa, danke für alles.

We wanted to rent a villa in Kalkan Center with my wife because we did not want to have transportation problems, we chose Villa Cypress with sea view, the villa was economical, it did not force us, it allowed us to have a nice holiday, we were very pleased.

Teyzemlerin tavsiyesi üzerine geldik deniz manzaralı Villa Cypress’a çok keyifli bir balayı geçirdik Villanın sonsuzluk havuzun da yüzmek çok güzeldi manzaraya karşı yediğimiz yemekler, ettiğimiz muhabbetler hala aklımızda teşekkürler her şey için.

2 çift olarak arkadaşlarımız ile birlikte uzun zamandır hayalini kurduğumuz tatile çıkmak için Muhafazakar Villa Antalya’yı inceledik. Biz bir yerde uzun süre durmak istemediğimiz izin Merkezi Villa olması veya Denize yakın Villa olmasını istiyorduk. Tam istediğimiz gibi villamızı bulduk ve arkadaşlarımız ile birlikte çok eğlenceli dakikalar geçirdik…

Eşim ve çocuklarım ile birlikte denize yakın güvenilir bir villada Kalkan Tatili yapmak istedik. Kalkan Villa seçeneklerini incelerken arkadaşlarımız villa Cypress’i önerdi. Bizde inceledikten sonra Merkezi Villa olduğu için kiralamaya karar verdik. Çok güzel bir tatil geçirdik. Ailecek gelmeyi düşünen arkadaşlar için harika bir seçenek…

Güvenlik Kodu