Villa Deep

Villa Deep


Als ich während unserer Sommerferien mit meinem engen Freund einen anderen Urlaub verbringen wollte, mieteten wir die Villa Deep, die Villa für die Flitterwochen. Es waren sehr schöne 10 Tage, es hat sehr viel Spaß gemacht, jeden Morgen im privaten Pool zu schwimmen, abends vor dem Blick in die Natur zu essen, Musik anzuschalten und zu tanzen.

Sevgilimle baş başa bir tatil yapmak için müstakil villa kiraladık. Kalabalıktan uzak, yabancı gözlerden uzak bir tatil yapmak sadece sevdiğimle yalnız kalmak çok iyi geldi. Çok güzel anılar biriktirdik, çok güzel bir tatil geçirdik. Korunaklı havuzlu villada sevgilimle beraber istemediğimiz bakışlardan uzakta gönül rahatlığıyla yüzmek bizi çok iyi hissettirdi. Villanın mutfağı çok küçük ve çok tatlıydı. Sevgilimle beraber hazırladığımız güzel yemekleri keyifli sohbetlerimiz eşliğinde yemek çok keyif verdi. İyiki villa tatili yapmışız.

Balayı tatilimizi geçirdiğimiz villa Deep uygun balayı villaları seçeneklerindendi. Jakuzili villanın jakuzisi sayesinde güzel bir tatil geçirdik. Korunaklı havuzlu villada eşimle rahat rahat yüzdük. Villanın bahçesi çok huzur vericiydi. Eşime sürpriz yapmak için villayı süslettirdik eşim çok mutlu oldu. Villa Deep sayesinde çok romantik bir balayı geçirdik. Villanın mutfağı çok küçüktü sadece ama biz zaten villada yemek yapmakla uğraşmamak için arabamızla kolayca ulaşabildiğimiz restoranlarda yemeklerimizi yedik. Villanın bahçesindeki hamakta huzur bulduk. Mükemmel bir balayı tatili geçirdik.

Güvenlik Kodu