Villa Dila

Villa Dila


We went on a girl-on-girl vacation. We were looking for a private villa with a pool, where we could relax and be sheltered, and we rented the Economic Villa Sima, we had a nice holiday, it met our wishes, thank you for everything.

We had a pleasant holiday in nature, our villa was wooden, we had a bungalow holiday style holiday, we swam in the private pool all day, we had barbecues by the pool in the evenings, we enjoyed it very much, thank you

Wir suchten eine günstige Villa für unseren Girl-Girl-Urlaub und mieteten die Villa Dila, die für uns am besten geeignet war, und wir hatten eine sehr schöne Woche.

Balayımız için geldik villamız Korunaklıydı havuzu güzeldi havuz başı jakuzi olayı da çok güzeldi memnun ayrıldık teşekkür ederiz.

Eşimle birlikte Kaş Havuzlu Villa da tatil yapmak istiyorduk. Fakat seçenekler bütçemizin üzerindeydi. Villa Sitelerin de Ucuz Villa seçeneklerini üzerinden ilerlerken Villa Dila’yı gördük. Kiralamaya karar verdik. Bizim için güzel bir tatil oldu. Hem bütçemizi açmadık hem de Kalkan’ın eşsiz doğa manzarası içinde tatilimi geçirdik.

Yazlık Villa Kiralamak istiyorduk. Fakat Korunaklı Havuzlu Villa olması ilk önceliğimizdi. Aynı zamanda rahatsız edilmeyeceğimiz huzurlu bir tatil istediğimiz için Doğa Manzaralı Villa olması da bunu fazlası ile sağladı. Bize villa seçimimizde yardımcı olan Tatil Ne Kolay ekibine teşekkür ederiz. Bir sonraki Kaş maceramızda görüşmek üzere

Güvenlik Kodu