Villa Dolores

Villa Dolores


Wir kamen mit meiner Frau und 2 Kindern in die Villa Dolores. Alles war großartig. Die Tatsache, dass es ein Hamam, eine Sauna und einen Whirlpool gibt, gibt Ihnen ein völlig anderes Urlaubserlebnis und gleichzeitig einen perfekten Meerblick.

The villa we came to with my extended family, Dolores, was one of the villa options with sauna. We had the opportunity to spend a very nice holiday in Villa Dolores. We were very comfortable with my family in the conservative pool villa. It was very enjoyable to watch the view and find peace in the villa with sea view. In addition, the view was visible from all the rooms, and the magnificent view we saw when we got up in the morning allowed us to start the day well. We had the opportunity to leave the villa close to the sea whenever we wanted and experience the beach of Patara. We left satisfied.

Şehrin gürültüsünden kaçmak için Antalya’da kiralık villa arayışı içerisindeydik aynı zamanda
arkadaşlarımız ile kendimize biraz zaman ayırabilmek için Deniz manzaralı villa tercihimizdi. Aynı
zamanda lüks villa olması da bizim için en büyük avantajlardan birisiydi. 6 kişilik villada
arkadaşlarımız ile harika zamanlar geçirdik. Sabahları kuş sesleri eşliğinde deniz manzarası karşında
kahvelerimizi içtik. Tatil sonunda hepimiz yeniden doğmuş gibi hissettik. Seneye tekrar gelmeyi çok
isteriz. Gelmek isteyenlere de tavsiye ederim.

Kuzenlerimiz ile birlikte İslami Villa Antalya’da tatil yapmak istiyorduk. Kız kıza tatile çıkacağımız için Korunaklı Villa olmasını ve En Güzel Havuzlu Villada tatil yapmak istedik. Ailemizin de öneri ile villamızı kiraladık. Villamız denize yürüyecek gidebileceğimiz mesafedeydi. Aynı zamanda Kalkan merkeze gitmek isterseniz Patara Merkezden otobüslerle çok rahat gidip gelebiliyorsunuz…

Arkadaş grubumuz ile birlikte konaklayabileceğimiz Villa Kiralama Antalya’da yapmak istiyorduk. Kalkan’a otobüsle geleceğimiz için Merkezi Villa ve Denize Yakın Villa olmasını istiyorduk. Patara Plajına çok yakın olan villamızı kiraladık. Arkadaşlarımız ile birlikte çılgınca eğlendik. Sabahları Patara Plajında dans ettik. Akşamları villamızda mangal yaptık.

Güvenlik Kodu