Villa Doruk

Villa Doruk


Korunaklı Villa Doruk ta ailecek keyifli bir tatil yaptık villanın odaları geniş, güzel ve gayet temiz di Villamızın havuzu oldukça geniş ve korunaklıydı rahat rahat yüzdük villadan keyif almamak mümkün değildi seneye net yine buradayız.

Giderken sorun çıkarsa diye biraz endişeliydim. Ama villa beklediğimizden daha güzel çıktı. Villayla ilgilenen arkadaş da sağ olsun çok iyiydi. Villada ihtiyacımız olan her şey (tost makinası, kahve makinası.) vardı. Bir de eşim kapalı olduğu için havuz bakımı için her sabah gelinmesi kafama takılıyordu. Ama o konuda da sorun yaşamadık adam sabah erkenden gelip bakım yapıp gidiyormuş, biz hiç görmedik, problem yaşamadık. Muhafazakar villa olduğundan yabancı gözlerden uzaktasınız. Gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz. Bu huzurlu tatil için Tatil Ne Kolay'a çok teşekkürler.

7 gece kaldık. Konumu itibarı ile doğa ile tam iç içe. Rakım yüksek olmasından dolayı gayet serin. Çok yakınında her şeyi bulabileceğiniz market ve çok güzel restoranlar var. Doğa manzarası harika. Nem çok az. Geceleri çok rahat uyunabiliyor. Sessizlik isteyenlerin çok seveceği bir konumda. Villanın eşsiz manzarası ve sakinliği ile denize karşı muazzam bir tatil yaptık. Muhafazakar havuzlu villa olması sayesinde rahat bir hafta geçirdik bu eşsiz tatil için villa Doruk ilgililerine çok teşekkürler.

Güvenlik Kodu