Villa Emily

Villa Emily


Muazzam geniş ve kesinlikle lüks bir villa biz 8 kişi geldik tam olarak rahat ettik villanın havuzu geniş ve güzeldi rahat rahat yüzdük deniz manzarasına karşı yüzmek daha farklı güzeldi jakuzide yaptığımız partiler ise eğlencemize eğlence kattı şiddetle tavsiye ederiz gelmenizi biz şimdiden seneye için rezervasyon yaptırdık.

Pandemi döneminde otellerin kalabalıklığından uzak olmak, virüsten korunmak adına villa tatili yapmaya karar verdik. Hem ailemle baş başa olacaktık hemde çok eğleneceğiz diye düşündük ve villa Emily'e geldik. Mükemmel bir tatil geçirdik. Özel havuzlu villanın havuzunda serinlemek çok iyi geldi yaz sıcaklarında. Bilardo masası bulunan villada bilardo oynayarak çok eğlendik. Ferah ve konforlu villada çok rahat ettik. Çok huzurlu bir tatil geçirdik her şey için teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

Kalabalık ailemle geldiğimiz villa Emily, çok şık dekore edilmiş, çok ferah çok aydınlık ve çok konforlu bir villaydı. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş villada. Villada çok rahat ettik. Bilardo maması bulunan villada bilardo oynayarak çok eğlendik. Biz burada harika bir tatil geçirdik gerçekten. Çok memnun kaldığımız bir villa oldu. Her şey için çok teşekkürlerimizi sunuyoruz bize böylesine keyifli bir villa tatili sunduğunuz için. Herkese tavsiye ederiz villa Emily'i.

Güvenlik Kodu