Villa Fallon

Villa Fallon


Yakın arkadaşımla küçük bir kaçamak için Korunaklı Villa Fallon’u kiraladık çok güzeldi her şey gerçekten villanın özel havuzunda tüm gün yüzdük sıkıldığımız da masa tenisi oynadık jakuzide rahatladık, tüm iş sitresi eve kalabalıktan sonra doğanın sessizliğin de huzurlu bir tatil yapmış olduk.

Sevgilimle birlikte Kalkan Tatil yapmak istemiştik. Nerde kalacağımız noktasında sıkıntı yaşıyorduk. Otel kalabalığına girmek istemediğimiz için Kalkan Muhafazakar Villa tutmaya karar verdik. İyice inceledikten sonra Balayı Villası Fallon’u kiraladık. Sevgilimle birlikte villamızda güzel bir tatil geçirdik. Bence Korunaklı Villa düşünen çiftler için de çok uygun bir seçenek…

Eşimle birlikte tatilimiz için Kalkanda Kiralık Villa için arkadaşlarımıza danışıyorduk. Arkadaşlarımızın tavsiyesini dikkate alarak Doğa Manzaralı Villa kiralamaya karar verdik. Villamızın içerisinde masa tenisi olması bence güzel bir seçenek oluşturmuş. Özel Havuz da yüzüyoruz fakat bir süre sonra sıkılmaya başlıyorduk. Bizde eşimle birlikte masa tenisi turnuvası yapıyorduk.

Güvenlik Kodu