Villa Fruit

Villa Fruit


Zusammen mit unseren Freunden haben wir uns vorgenommen, eine Woche in der Villa in Kalkan zu verbringen. Nachdem wir unsere wöchentliche Villa gemietet hatten, gingen wir zu unserer Villa. Wir haben unseren Urlaub genossen, indem wir viel in unserer Villa mit privatem Pool geschwommen sind, die einen perfekten Blick in die Natur hat, wir empfehlen es jedem…

I wanted to take a vacation with my girlfriend. We were having trouble with where to stay. Since we don't want to stay in a hotel, we decided to keep Kalkan Conservative Villa. After examining it in detail, we rented the Honeymoon Villa Furit. We had a nice holiday in our villa with my girlfriend. In my opinion, couples who are considering a Sheltered Villa should definitely choose it.


Eşim ile birlikte baş başa tatil yapmanın hayalini kuruyorduk. Sonunda Özel Havuzlu Villamızı kiraladık, Tam balayı tatili gibi oldu bizim için. Jakuzi den manzarayı seyretmek inanılmaz huzur vericiydi. Havuzun da çokça yüzdük serinledik, ekonomik ve bu kadar keyifli bir tatil yapmak isteyenlere tavsiye ederiz.

Antalya Kaş Kalkan villalarından Villa Fruit memnuniyetimiz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş. Jakuzili villanın jakuziside oldukça lüks ve geniş, güzeldi jakuzisinde ferahlamak çok iyi geldi.Arabayla geldiğimizden villanın kendi otoparkına koyduk, bu detay bile harika bende. Bizler için her şeyi düşünmüşler.Havuz başında bulunan hamakta uzanıp kitap okumak çok huzur vericiydi. Villa zaten huzur verici bir ortama sahip. 10 gün nasıl geçti hiç anlamadık ve eve dönmek hiç istemedik resmen.

Ailemle gittiğimiz Villa Fruit'te çok güzel bir hafta geçirdik. Çocuğumuz olduğu için çocuk havuzlu villa arıyorduk ve villa Fruit bu arayışımıza çok güzel cevap verdi. Bahçesinde çocuklar için oyun alanı bile düşünülmüş, gerçekten çok mükemmel bir detay.Hem biz hemde çocuğum çok eğlendiği bir tatil geçirdi.Havuz başında bulunan hamakta havuzda yüzerken yorulup çıkınca bir güzel yatıp dinlendik.Villayı gerçekten çok sevdik.Fotoğraflardan çok daha güzel bir villa, çok memnun kaldık.Denemek isteyip de çekinenler için öneririm çekinmenize korkmanıza hiç gerek yok çok memnun kalacağınızdan emin olun.

Güvenlik Kodu