Villa Funda

Villa Funda


I was looking for Sea View Villas for Rent which are not very expensive to stay with my wife and kids. I rented our 4 Person Villa. It is very well thought that our villa is wooden. In the evening, after turning on the lights of the villa, swimming in the private pool with sea view was great, you should definitely try it if you come.

Als wir mit meiner Familie über einen Villenurlaub nachdachten, entschieden wir uns für Villa Funda. Villa Funda ist eine der privaten Villen, die Sie mit Ihrer Familie oder für Flitterwochen kommen können. Während Sie den privaten Pool der Villa Funda genießen, tut der Blick auf die Villa mit einzigartigem Meerblick definitiv Ihrer Seele gut. Wir fühlten uns so wohl wie in unserem Haus, und die Tatsache, dass es sich um eine geschützte Villa handelte, war der beste Faktor, der diese Situation geschaffen hat.


Kalabalık ailemle tercih ettiğimiz villa Funda bizi her şeyiyle çok memnun etti. Özel havuzunun muhafazakar havuz olması dolayısıyla rahat rahat yüzdük. Bol bol güneşlendik. Merkezi bir villa olması sayesinde Kalkanı’da gezmiş olduk güzel bir tatil yapmış olduk çok teşekkür ederiz.

Şehrin stresinden uzaklaşmak için villa tatili yapmak harika bir şey. Sıcak Antalya yazında havuzda yüzerek serinlemek, bir yandan güneşlenirken manzaranın keyfini çıkarmak çok dinlendirici oldu. Villanın ahşap yapısının bizim gibi orta yaş grubu insanları etkileyeceğini söyleyebilirim. Villanın mobilyaları gayet iyiydi. Yataklar rahattı ve nevresimler temizdi. Villa temizliğine de ayrıca özen gösterilmiş. Havuz temizliği her gün yapıldı. Tatilimizin 7 gününden de ayrı memnun kaldık. Tatil için villa arayanlara tatilnekolay.com'u tavsiye ederim. Personeli sizinle en iyi şekilde ilgilenecektir.

Dört arkadaş toplanıp tatil için kiralık villa araştırması yaptık. En sonunda bu villayı tercih ettik. Villayı kiralamadan acente yetkililerinden de bir çok bilgi aldık. Sağ olsunlar çok yardımcı oldular. Villanın konumu Kalkan'ın tepe bölgelerine düşüyor. Dolayısı ile bize çok güzel manzara izleme imkanı sundu. Havuzunu çok beğendik. Havuz temizliği her gün yapılıyor. Havuzun önünde dışarıdan görünmeyi engelleyen perde de bulunuyor, korunaklı villa arayanlar için güzel bir tercih sebebi olacaktır diye değerlendiriyorum.

Güvenlik Kodu