Villa Gaia

Villa Gaia


Wir haben uns entschieden dieses Jahr mit unserer großen Familie eine Villa zu mieten und haben uns für die preiswerte Villa Gaia entschieden.Es waren sehr schöne 7 Tage für uns.Die Villa ist sehr gemütlich, geschützt und sehr gemütlich.

We were planning a vacation with our group of friends and we were looking for a rental villa in Kalkan. Villa Gaia was very suitable for us, we didn't want our pool parties to end at all. We swam comfortably in the private pool because there were not many houses around in nature, and we danced to the latest music, it was very nice, thank you very much.

Muhafazakar bir aile olarak Villa Tatili yapmak istiyorduk. Fakat kendimize uygun bir villa bulamayacağımı düşünüyorduk. Muhafazakar Villa Kiralama seçeneklerini incelerken ne kadar da fazla olduğunu görünce çok şaşırdık. Doğanın içerisinde Villa olmasından dolayı da istediğiniz zaman yürüyüşlere çıkma imkanı sağlıyor. Ailemle güzel bir tatil yapmış olduk tavsiye ederiz.

Eşimde bende çok yoğun bir çalışma temposundan sonra Havuzlu Villa Tatilinin bize iyi geleceğini düşündük. Özellikle Koronadan sonra bunun en iyisi olduğundan emin olduk. Villa Sitelerini incelerken Korunaklı Villa Gaia’da konaklamaya karar verdik. Bize güzel bir rahatlama ve birbirimizle zaman geçirme şansı tanıdı. Bence herkesin bu tarz bir tatile ihtiyacı var.

2 aile çocuklarımızla birlikte Müstakil Villa araştırıyorduk. Doğa Manzaralı Villa olması da en büyük önceliğimizdi. Çünkü çocuklarımız şehrin betonlaşmasından toprakta oynamayı unutmuşlardı. Villa Sitelerini inceledikten sonra Villa Gaia’yı kiralamaya karar verdik. Çok memnun kaldık. Çocuklarımız özgür bir şekilde çevrede toprak oynayabildiler. Aynı zamanda havuzda da yüzdüler. Onlar için hem yeni deneyimler edindikleri hem de eğlendikleri bir tatil oldu. Ailecek tavsiye ederiz.

Güvenlik Kodu