Villa Gazelle

Villa Gazelle
Geniş ailemle gittiğimiz villa Gazelle harika bir tatil imkanı sundu bizlere. Ablamın ve abimin çocukları olduğundan özel havuzlu villa aradık ve bu arayışımıza en güzel cevabı villa Gazelle verdi. Yeğenlerimle havuzda oynayarak onları çok eğlendirdim biz oyunlar oynarken anne babaları da bir oh çekip dinlenme fırsatı buldu. Doğa manzaralı villanın manzarasına karşı kurduğumuz enfes sofralarda yemekler yemek çok keyifliydi.


Balayımız için eşim ile birlikte Korunaklı Havuzlu Villaları inceliyorduk. Hem havuzunun güzel olmasını hem de Merkezi Villa olmasını istiyorduk. Çünkü zamanımızın hepsini villamızda geçirmektense Kalkan’ı gezmeyi tercih ediyoruz. Villa Sitelerini inceledikten sonra villamızı kiraladık. Verimli bir tatil geçirdik. Kalkan’nın inanılmaz plajlarında yüzdük. Yorulduğumuz zaman özel havuzumuza girdik. Teşekkür ederiz her şey için.

Kalkan Havuzlu Villa da çocuklarımla birlikte küçük bir tatil yapmak istedik. Çocuklarımız yüzme bilmedikleri için Korunaklı Havuzlu olmasının yanında Doğa Manzaralı Villa olmasını istiyorduk. Bize uygun olduğunu düşündüğümüz seçenekler içinden Villa Gazelle’yi kiraladık. Çok güzel bir tatil geçirdik. Çocuklar tüm gün özel havuzda yüzdüler hepimizin memnun kaldığı bir tatil yaptık.

Güvenlik Kodu