Villa Geranium

Villa Geranium


Sea view Villa Geranium, which we came with my family, was a very stylishly decorated, very spacious, bright and very comfortable villa. Everything is thought out to the smallest detail in the villa. We felt very comfortable in the villa. We had so much fun swimming in the infinity pool. We really had a great holiday here. It was a villa that we were very pleased with.

Ich hatte mit meiner Freundin einen Urlaub geplant. Wir wollten, dass es ein Pool-Villa-Urlaub wird. Wir haben die passenden Honeymoon Villas untersucht. Wir haben uns entschieden, in der Gegend von Kalkan zu mieten. Wir hatten einen komfortablen Urlaub dank der geschützten Poolvilla. Wir haben hervorragende Fotos mit Meerblick gemacht.


Mükemmel biten bir tatil sonunda yazıyorum Villanın her detayı bizlere güzel ünler geçirtti Deniz manzarasına dibimiz düştü uzaktan görmek olmaz dedik ve denize de gittik çok yakın ulaşımı o konuda zorlanmadık hem özel havuzda hem deniz de yüzmüş olduk, Eşim ve ben bu yıl en güzel geçirdiğimiz tatilimiz yapmış olduk her şey için teşekkür ederiz.

Pandemi nedeniyle bu sene yapacağımız otel tatilinden vazgeçip villa tatiline çevirdik. İnsanlardan uzak olmak, virüs bulaşmaması için en iyi seçimimizdi. Antalya Kalkan kiralık villalarının en güzellerinden olan Villa Geranium'u herkese tavsiye ederim.Villanın genişliği, eşyaları çok hoşumuza gitti. Sanki kendi evimizde gibi hissettiğimiz villada çok rahat ettik. Sonsuzluk havuzunun tadını ailemle doya doya çıkardık. Deniz manzarasına karşı yediğimiz yemekleri yemek, en sevdiğimiz içecekleri yudumlamak çok keyif vericiydi. Bizlere unutamayacağımız bir tatil fırsatı sunduğu için Tatil Ne Kolay ekibine çok teşekkür ederim.

Kalkan Kaş villalarını iki haftalık araştırmanın ardından tatil için Villa Geranium'u seçtik ve gidip görünce oldukça doğru bir seçim yaptığımızı fark ettik. Villanın içi, bahçesi tertemiz ve ihtiyaç duyabileceğiniz her ayrıntı en kaliteli haliyle mevcut. Salon, mutfak, odalar,havuz, bahçe her şey sitede belirtildiği gibi ve hatta daha güzel. En ufak bir durumda dahi hemen ilgilenip sizi memnun etmek için çaba sarf ediyorlar. Sonsuzluk havuzunda manzaraya karşı yüzmek harikaydı.İnşallah bir gün tekrar geleceğiz herkese tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu