Villa Gillian

Villa Gillian


Tatil için geldiğimiz Villa Gillian bizlere unutamayacağımız anlar yaşattı. Tatilimiz için en ucuz villayı aradık ve Villa Gillian’da bizim cebimize göre çok ekonomik bir tatil yaptık. Özel havuzlu villanın havuzunda yaz sıcağından bunalıp serinledik. Doğa manzaralı villanın muhteşem manzarasına karşı hoş sohbetler edip şaraplarımızı yudumladık. Sessiz sakin tatil yapma fırsatı bizi adeta yeniledi. Doğa yürüyüşlerimiz çok keyifli sürdü. Villa çok temiz, çok ferah ve çok kullanışlı villaydı. Biz villayı çok sevdik. Tavsiye ederim.

Arkadaşlarımız ile birlikte Kiralık Yazlık Villada bir hafta tatil yapmak için plan yaptık. Haftalık Villa Kiralamamızı yaptıktan sonra villamıza gittik. Eşlerimiz masa tenisi oynarken bizde Özel Havuzlu villamızda tatilin tadını çıkardık herkese tavsiye ederiz…

Ailemiz ile birlikte tüm kalabalıktan uzakta kafa dinleyebileceğimiz huzurlu bir tatil yapmak istedik. Çocuklarımız olduğu için Yazlık Villada Tatil yapalım dedik. Ucuz Villa olması ve Doğa Manzaralı Villa olmasını özellikle istiyorduk. Aynı zamanda çocuklarımızın villada rahat bir şekilde zaman geçirebilmesi de gerekiyordu. Villamız tüm beklentilerimizi karşıladı..

Güvenlik Kodu