Villa Glory

Villa Glory


Bu seneye kadar hep otel tatilleri yapmıştık ama bu sene kalabalıktan uzak olmak istedik ve bizim için en uygun olan villa Glory’i kiraladık. Çok memnun kaldık, ekonomik bir villaydı cebimizden extra para çıkmaması da çok iyiydi artık tatillerimizi villa tatili olarak yapmaya karar verdik. Hem insanlardan uzakta olmak hem de korunaklı havuzunda rahat şekilde yüzmek ayrıcalıklıymış. Doğa İçerisinde olması da çok güzel di bir sürü gürültü yaptık kimse şikayet için gelmedi Her şey için teşekkür ederiz bize böyle güzel bir tatil sunduğunuz için.

Arkadaşlarımızla geldiğimiz Fethiye tatil villası villa Glory de çok güzel bir tatil yaptık, Markete yürüme mesafesinde bulunması çok güzel bir özelliğiydi. Canımız ne istese kolaylıkla karşılayabildik. Yemek yapmakla uğraşmak istemediğimizde restoranlara gidip yemeklerimizi yedik. Villanın özel havuzunda tüm gün yüzdük, güneşlendik. Doğa içinde oluşu sayesinde bol bol temiz hava aldık. Çok memnun kaldık. Teşekkürler her şey için.

Kız kardeşimle beraber çıktığımız bir tatildi, Almanya dan tatil için geldik Fethiye kiralık villa seçenekleri arasında Villa Glory’i bulduk. 4 kişilik , korunaklı, doğanın içerisindeydi biz iki kişi olduğumuz dan iki odayı rahat rahat paylaştık havuzu da güzel korunaklıydı biz memnun kaldık.

Güvenlik Kodu