Villa Gökkuşağı

Villa Gökkuşağı


Ailemle yaptığımız güzel bir tatil oldu Kalkan Kiralık villa seçenekleri arasında güzel bir villa tutmuşuz gerçekten fiyatı çok uygundu ama performans olarak güzel di gerçekten mesela hiçbir teknik sorun çıkmadı aklımızda hep bir şüphe vardı ama hiç öyle olmadı düşündüğümüz gibi, Villanın havuzu da güzeldi korunaklıydı aynı zaman da keyifle yüzdük bu sayede memnun kaldık gerçekten.

Güzel bir villaydı eksikleri vardı tabi mesela havuzu biraz etrafı kapalıydı. Ama buna şükür ettik çünkü güneş belli bir zamandan sonra bunaltıyor. Kafa dinlemek için yine de güzel ve keyifli zaman geçirdik. Herhangi bir sorun yaşamadım. Villa sahibi de acente de ilgilendi villayı teslim edene kadar muhabbet ettik 20 yıldır turizm sektöründe olduklarını söylediler misafir memnuniyeti her şeyin üstünde tuttuklarını belirttiler samimi buldum kendilerini.

Bütçeme uygun bir villaydı. Ailecek güzel zaman geçirdik. Bahçesi güzeldi. Manzarası seraları değil de denizi görseydi çok güzel olurdu. Mutfak ihtiyaçlarımızı karşıladı. Havuzu güzeldi temizliğini yapmışlardı fotoğraf da göründüğü gibi değildi. Acente çalışanları kibar ve ilgili davrandılar. Seneye aynı acentenin farklı bir villasını tercih etmeyi düşünüyorum.

Güvenlik Kodu