Villa Göl 1

Villa Göl 1


Kızlarım ve eşimle birlikte ailecek güzel bir tatil yapmak istemiştik. Korunaklı Havuzlu Villa Göl 1’i kiraladık. Merkezi Villa değil ama kendi aracınız var ise merkeze 15 dk içinde gidebiliyorsunuz. Villamızın özel havuzunda doyasıya yüzmek çok keyifliydi, doğanın içinde bir villa olması ise huzurlu bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Korona sebebiyle otel tatilimizi iptal ettik onun yerini villa tatili aldı hem böyle içimiz daha rahat eder diye düşündük. İyiki böyle yapmışız kalabalıktan uzak, virüs bulaşma riskinin az olduğu bir tatil geçirdik. Hem tatilimiz çok daha keyifli geçti. Sadece ailemle olduğum baş başa bir tatil paha biçilemezdi. Böyle çok daha rahat ettik hemde villa çok temizdi, gelmeden temizlenip dezenfekte edilmişti. Korunaklı havuzlu villada yabancı gözlerden uzakta rahat rahat yüzdük ve serinledik. Herkese tavsiye ederim.

Dalaman kiralık villalarından Villa Göl 1'i muhafazakar havuzlu villa olduğu için seçtik. Eşim tesettürlü olduğu için tesettür villa tercihimizin ilk sırasındaydı. Çok da iyi yapmışız villanın kapalı havuzu istediğimiz zaman açılabilir şekilde dizayn edilmişti. Havuzu çok genişti. Sadece havuzu da değil villa ve villanın odaları çok geniş ve ferahtı. Çok rahat ettik. Bu tatil aileme ve bana gerçekten çok iyi geldi. Her türlü araç ve gerecin bulunduğu donanımlı mutfağıyla istediğimiz her yemeği yapıp enfes sofralar kurduk.

Güvenlik Kodu