Villa Göl 2

Villa Göl 2


Ich wollte mit meiner Frau und ihrer Familie in den Urlaub fahren. Da ich einen schönen Urlaub haben wollte, habe ich lange recherchiert und unter den gefundenen Optionen hat mir die Villa Göl 2 am besten gefallen. Ich habe sofort angerufen und reserviert. Wir machen uns auf den Weg zur Villa. Es gefiel ihm jedes Mal, wenn wir die Villa sahen, weil es eine großartige Villa war. Es war sehr geräumig, stilvoll gestaltet, ich kann sagen, wir haben es wirklich geliebt. Der Geschmack beim Essen unserer Mahlzeiten vor dem Blick auf die Villa mit Naturblick war völlig anders. Vielen Dank, dass Sie uns diesen schönen Urlaub geschenkt haben.

Arkadaşlarımız ile birlikte Muğla da Villa da tatil yapmak istedik. Kalabalık içine karışmak
istemediğimiz için Doğa Manzaralı Villamızı kiraladık. Arkadaşlarımız ile birlikte
merkezden uzakta tam istediğimiz gibi kimsenin bizi rahatsız edemeyeceği Özel Havuzlu Villamızda
birlikte güzel bir tatil geçirdik….

We wanted to rent a weekly villa with our large group of friends. Since we are students, I filtered the Available Vacation Rentals. It was very difficult to find a villa that all our friends liked. But in the end we rented Villa Göl 2. Thanks to the Conservative Pool Villa, our friend also swam in the pool with peace of mind, we sang songs and danced. We had a nice holiday with our friends. We thank you.

Eğer bir villa tatili ise planladığınız, gözü kapalı Villa Göl 2'yi tercih edip planınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şu da olsa idi dediğimiz hiç bir şey yok. Resimlerden çok daha güzel. Villa Göl 2'de sadece sevdiklerinizle ve doğaya baş başasınız.Özel havuzlu villanın havuzu çok geniş ve temizdi, çok memnun kaldık.Hakikaten çok temiz ve çok kullanışlı bir villa. Son olarak Nihat beyin ilgisi ve rahat etmemiz için elinden geleni yapması bizi ziyadesiyle memnun etti. Teşekkürler Tatil Ne Kolay.

Dalaman kiralık villalarından Villa Göl 2'de harika bir tatil geçirebilme fırsatımız oldu. Bu tatil fırsatını bize sunan Tatil Ne Kolay'a çok teşekkür ederiz.Özel havuzlu villanın havuzu temiz ve çok genişti. Rahat rahat yüzüp yüzme yarışları bile yaptık. Şehir hayatından uzakta sessiz sakin bir tatil yapma imkanı bize çok iyi geldi. Villa denize oldukça uzak bu sebeple arabayla gelin. Arabasız gelirseniz çok zor olur ama arabayla gelseniz de villadan çıkmak istemeyeceksiniz.

Güvenlik Kodu