Villa Günışığı

Villa Günışığı


Halamlar için Havuzlu Kiralık Yazlık araştırıyorduk. Yaşlı oldukları için Merkezi Villa olması en büyük önceliğimizdi. Onların beğeneceğini düşündüğümüz villa Günışığını kiraladık. 2 haftalık tatilin sonunda çok memnun kaldıklarını söylediler. Özel Havuzlu olması sayesinde gönül rahatlığı ile yüzmüşler. Her şey için teşekkürler.

Villa Günışığı’nda Ailem ile birlikte 3 kişi çok güzel bir tatil geçirdik. Merkezi konumu, temizliği ve korunaklı havuzuyla çok müthiş bir tatil geçirmemize sebep oldu. Hanife hanım çok nazik ve müşteri memnuniyetini ciddiye alan bir hanımefendi. Her şey için çok teşekkür ederiz Kalkan da Kiralık Villa arayan akrabalarımıza da önereceğiz, tekrar görüşmek dileğiyle.

Eşim ve çocuklarımla birlikte ailecek tatil yapmak istiyorduk. Otel kiralamak yerine bu sene Villa Kiralamaya karar verdik Ve Kalkan Kiralık Villalara bakmaya başladık . Villa Sitelerinde seçenekleri incelerken villaların bütçemizin çok üzerinde olduğunu fark ettik. Bunun için Ucuz Villa olması ve Muhafazakar olması ilk önceliğimizdi. Bu noktada villamızı kiraladık. Villamız tüm beklentilerimizi karşıladı. Çocuklarımızda biz de çok güzel bir tatil geçirdik.

Güvenlik Kodu